Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Perks?

Arnointed

Öne çıkan mesajlar

Nedir bu perk olayı hala çözemedim? Her 10 levelda yeni perk kazandığımızı söylüyor ama değişen hiçbir şey yok. Yardım da sol menüde butonu olduğu söyleniyor ama böyle bir buton yok. Evet bu olayı bilen, çözen birisi varsa yardımını bekliyorum. Teşekkürler.[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 02 Ocak 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
shift+p :) perk point kazanıyorsun onları sen dağıtacaksın buradan
Eyvallah eve gidince hemen bakayım. Help menüsünde yanda buton var yazıyordu rezillik onlarda. :)[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

perkleri yine kazanıyorsun ama dağıtıp kullanabilmek için genişleme paketleri lazım, sürekli soran beleşçi tayfası oluyor benim gibi ooc kanalında, öyle eğlenceli cevaplar alıyorlar ki bazen.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

yaw bu anarchy online oyunu grafikleri ne kadar berbatmış.daha doğrusu hiç emek harcanmadan yapılmış üsüne bi e para istiyolar.üstüne yıllık 1000 dolar verseler belki oynarım.Ultima Online ın çizimleri 2D fakat hepsi üstünde ayrıntıyla durlulmuş olduğu belli ve görüntü hoş geliyor.anarchy online ise direct is 1.o beta kullanıyor sanırım.ya dad daha eski yada direct x i ilk bunlar keşfetmiş[signature][hline](===)-------------->
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün oyunlar "üstüne para istiyor"
İşin aslı şu an AO kategorisinde "beleş oyun" yok. UO da freeshard değil. Ayrıca LBR den sonra o "ince çizim"leri hiç görmedin sanırım :)

AO gayet para ödenip oynanacak kalitede bir oyun. 2002 de birsürü Türkle beraber oynardık para verip. Hala da gayet güzel görünüyor, SL reg etmeyi düşünüyorum.

Ayrıca SWG gibi güzel grafikli olup da dual cpu 16gb ram falan isteyeceğine adam gibi çalışsın bana yeter.

Sevgiler.

[Bu mesaj zebany tarafından 03 Ocak 2005 14:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
under_the_runes, 03 Ocak 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
ultima online mi?? hani su kick off grafikleri olan medieval oyunmu?

O grafikler kadar sevimli ve muhteşem oynanabilirlik sağlayan az oyun vardır. Moda hala 2d olsaydı o grafiklerin üzerine çıkan oyun olmazdı. (şu gerizekalı japon kıyafetlerinden veya aptal lbr monster çizimlerinden bahsetmiyorum)

[Bu mesaj zebany tarafından 03 Ocak 2005 14:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uo zamaninda cok eglendirmisti, fakat her oyun biyerden sonra bayiyor.
sahinerdem gibi insanlar yuzundende bu ulkede mmorpg gelisemiyor zaten yeterince, ULTIMA ONLINE FREE BIR OYUN DEGILDIR.
orjinal serverlari gayette paralidir, fakat free shardlara izin vermislerdir.
mmorpglerin %90'inin aylik ucreti vardir, aylik ucreti olmasa bile oyunu alman gerekir.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

sahinerdem dün de vtm: bloodlines için "basit bir ps2 oyununa benziyor" demişti, siz kendinizi yormayın.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sahinerdem, 03 Ocak 2005 05:19 tarihinde demiş ki:
yaw bu anarchy online oyunu grafikleri ne kadar berbatmış.daha doğrusu hiç emek harcanmadan yapılmış üsüne bi e para istiyolar.üstüne yıllık 1000 dolar verseler belki oynarım.Ultima Online ın çizimleri 2D fakat hepsi üstünde ayrıntıyla durlulmuş olduğu belli ve görüntü hoş geliyor.anarchy online ise direct is 1.o beta kullanıyor sanırım.ya dad daha eski yada direct x i ilk bunlar keşfetmiş
Marjinal adam belli eder her ortamda kendini...

not: Sonundaki 3 noktayı nasıl yorumlayacağınız size kalmış. :)[signature][hline]"Zayıflar, bizi kendi gücümüzden utanmaya zorladıkları için kazandılar." - Friedrich Nietzsche.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence sahin aoya giremedi ve ne varsa midesinde kustu ortaya , cünkü ben de yeni tanismis olmama ragmen gayet basarili bulodum aoyu.. Özellikle yeni expansionla cikan classlara hasta oldum shade vs...[signature][hline] -VA-

[Bu mesaj kath tarafından 06 Ocak 2005 07:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arnointed, 03 Ocak 2005 15:36 tarihinde demiş ki:
said:
sahinerdem, 03 Ocak 2005 05:19 tarihinde demiş ki:
yaw bu anarchy online oyunu grafikleri ne kadar berbatmış.daha doğrusu hiç emek harcanmadan yapılmış üsüne bi e para istiyolar.üstüne yıllık 1000 dolar verseler belki oynarım.Ultima Online ın çizimleri 2D fakat hepsi üstünde ayrıntıyla durlulmuş olduğu belli ve görüntü hoş geliyor.anarchy online ise direct is 1.o beta kullanıyor sanırım.ya dad daha eski yada direct x i ilk bunlar keşfetmiş
Marjinal adam belli eder her ortamda kendini...

not: Sonundaki 3 noktayı nasıl yorumlayacağınız size kalmış. :)

:):):)[signature][hline]Leila Kanz, Captain of Scorpion Class Battleship
"Resistance is futile!"
Sosyal ağlarda paylaş

lol[signature][hline]''You find no happiness, love, or acceptance in your love or in yourself. Most days are a burden and you wonder when the hurting will end. Sweet, beautiful and sorrowful''

[Bu mesaj Invulon tarafından 07 Ocak 2005 06:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...