Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shakhtar Donetsk -Fenerbahçe Rövanş Maçı

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Bugün chelsea taraftarı bir arkadaşla konuşuyoruz. ADam hintli londra da yaşıyor. Futbolla benden daha çok alakalı . Galatasaray için Bütün ingilterenin tanıdıgını geçen seneki sonuçlar içinde . büyük klüplerin dönemsel sıkıntılarında her zaman olabilecegini söylüyordu. Kısacası sonuç önemli degil vizyon çok önemli. Muhabbet arası Fenerbahçe den konu açılınca tabiki ismini biliyorlar . heleki bu sene RVP nin gelmesi ile daha çok tanımışlar ama Fenerbahçenin seviyesini Direk rusyanın "Anzhi" takımının seviyesinde falan görüyorlar asdasdasdasdsd :D
Sosyal ağlarda paylaş

"Galatasaray da beni istedi. Ama ben Fener’i seçtim. Çünkü her sene zirveye oynuyor ve Şampiyonlar Ligi’nde yer alıyor”

"Fenerbahçe ile Galatasaray arasında bir çekişme yaşandığı doğru ama gelmek benim tercihimdi. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takım, her sene şampiyonluğu hedefleyen bir takım. Hem bu yüzden hem de kendi isteğim olduğu için Fenerbahçe'ye geldim."

şunu demiş mi ya cidden
Sosyal ağlarda paylaş

Darestan said:

"Fenerbahçe ile Galatasaray arasında bir çekişme yaşandığı doğru ama gelmek benim tercihimdi. Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi'nde oynayan bir takım, her sene şampiyonluğu hedefleyen bir takım. Hem bu yüzden hem de kendi isteğim olduğu için Fenerbahçe'ye geldim."

şunu demiş mi ya cidden

Demişse ne talihsiz açıklamadır bu. Yazık la adama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...