Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Malkavian organizasyonuna Recruit araniyo!!!!!!

GenjuroXXX

Öne çıkan mesajlar

gun ve gun buyuyen orgmize level 1-50 arasi iyi ingilizce bilen enforcer; doctor; MP;nano tech aranio oyuncunun 18-35 yas arasi ve pvp manyagi olmamasi gerekmektedir ve ortami UO a ceviricek bi yapiya sahip olmamasi lazimdir kontenjan sinirlidir :)
isteyen http://auno.org/ao/char.php?guild=Malkavians&dimension=1&faction=Omni adresinden bakabilir

[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...

[Bu mesaj GenjuroXXX tarafından 24 Ocak 2005 16:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hocam ingilizce bilmesini istememin nedeni orgde sadece 5 tane turk var geri kalan herkes yabanci ve herturlu isimizi ortak org channelindan konustugumuz icim dogal olarakta ingilizce bilen birisi olmasi lazim deil mi :)

Valla karakterlerinin hepsi saglam mumkunse sen hangisi ile en cok online isen onunla gel aksam saat 22:00 den sora bana oyun icinde msg atarsan hemen alirim seni org ye...[signature][hline]Hani karilar yapio ya pijamali parti bizde donlu anime partisi yapalim...
Sosyal ağlarda paylaş

Hımmm 55 Keeper güzel gelirdi yauvv guild'e. Orcusrexx' i bulamazsan bana gel 17:00 - 07:00 arası ordayım genelde...
Açıkçası ben halimden memnunum yauv Grudge[signature][hline]I' m here from the creation of eternity...

[Bu mesaj Theocracy tarafından 25 Ocak 2005 21:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Birinize ulaşmaya çalışacağım. Ufak bir net problemim var chat çalışmıyordu. Gittim Adanet'de bulunan bi colocated makinaya proxy server kurdum onun üzerinden bağlandım oyuna. Bu sefer chat falan çalıştı ama arada düşüyorum anlamadım. Bir şekilde çözüp akacam ortamlara...

------
Level 62 keeper Lakenarr (yeni yetme omni)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...