Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askin pesinden

incdarkness

Öne çıkan mesajlar

Eser uretip paylasmak kadar salakca bir sey yok bence zaten. Direkt mental korumasiz seks yani. Derecelendirmek degerlendirmeye tabi tutmak falan. Sorsan kendimi gelistiriyorum derler. Ulan subjektif bir sey nasil gelissin salak. Degisebilir sadece. Oznelligini yitirip genele hitap etmeyi gelismek saniyorlar. Oysa ki uretilen her oznel sey mukemmeldir aslinda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
incdarkness said:

axedice said:

Madem bi kıza aşıksın neden bi başkasıyla zaman geçiriyorsun? Daha doğrusu nasıl geçirebiliyorsun?

Bence sen jule a aşık değilsin, gerçekten aşık olsan Lisanın tenine dokunmayı asla istemezdin sinan. Peki tim ne düşünüyor bu konuda? Tim biraz deli doludur ama ayakları yere basan bi çocuktur, justin gibi gözü dışarılarda değil.

Son olarak şunu sormak istiyorum, kendini jule yerine koy. Ya onun gavinle bir gece geçirdiğini bilseydin, neler hissederdin? Hayatının aşkının başka bir adamın kollarında olması seni rahatsız etmez miydi?

simdi soyle bir durum var jule zaten baskalariyla yatiyo benim gibi suanda
sadece yanyanayken biz sevgiliyiz uzaklasinca dost
friends+ dan ote bir durum bizimkisi cunku beraber disari ciktigimizda soran olunca bile sevgiliyiz

acikcasi baskasinin kollarinda olmasi bana aci vermiyo sonunda sadece benim kollarimda olucagi icin

Thread'i yeni görüyorum, bi on dakka okucam güçlü başladı.

http://i.imgur.com/IqTdmpa.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...