Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2016

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

khalad said:

2031 yılına geldim almanya ligini darma duman ettim stuttgart ile en son istifa ettiğimde 910 milyon dolar transfer bütçem vardı daknfgsdg

ingilterede swansea ile anlaştım yeni çıktı lige avrupaya götürdüm ilk senemde şimdi uğraşıyorum premier lig baya zor ama en zevklisi tavsiye ederim.

challenge istiyorsan Blackburn Rovers'i öneririm.
transfer yasağı var. 220m euroluk başkana borç yüzünden.
Rhodes takımın yıldızı ama oyunu açıp merhaba yeni menejersin diyorsun 2.mesaj adam gitmek istiyor oluyor asdasf

alt yapıları cok sağlam. 17-18 yaşında adamları EPL takımlarına cok rahat 6-7M a okutuyorsun, tüm para borca gidiyor gerçi sdsaf

zor ama zevkli gibi,yetenekli gençlerle oynamayı seviyorsan

Beşiktaş'ta başladım zaten Gökhan Töre'nin gidişini izledim hüzünlü bir şekilde adsknfgdg Ama BB iyiymiş gerçi 2031'e geldim yeniden başlamak istemiyorum buradan devam ediyorum asdkpgf
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

challange istiyorsanız işsiz başlamayı öneririm. şu an crawley in başındayım. ingiltere skybet 2. ligi. owner bile klüpten gitmek istiyor. looking a way out of the club yazıyor status de. ingiltere dışında scout yapmaya param yok.

NE BLAKCBURNU LAN

ben de işsiz başladım.
hatta o yüzden takım bulamam diye brezilya ligini seçtim başlama tarihi sonra blackburn ile anlaştım 7-8 ay haızrlık dönemi geçirdim sdasfa ligin yarısında geldim normalde ama işte ligler oynanmıyordu yeni oyun diye
Sosyal ağlarda paylaş

işsizliğimin 6. ayına girerken, gurur yaptım, hiçbirşeye başvurmamayı seçip, go on holiday indefinitely. sonra leeds yanaştı. ön görüşmede 1-2 staff değiştiririm demiştim, anlaşma önermeden önce hangileriyle çalışmak istemiyorsan bize söyle diye, bir bütçe verdiler, istemediklerimi çıkarttım.

bu yoktu, güzel detay olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
fm her zaman alınır abi. hayatını bile değiştirebilir asdf

arka sayfalarda bi arkadaşın postladığı yazıdan alıntı

When Alex McLeish was manager of Rangers, he was tipped off by his son, a keen Football Manager fan, about a young player he’d spotted playing for Barcelona B in the game. The boy urged his father to sign the player. McLeish ignored the advice, telling his son that he’d never heard of the player. In doing so, he overlooked a young Lionel Messi.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Abi Barcelona da Messi deki potansiyelin farkındaydı ki nereye alıyosun Messi yi? Adamlar growth hormone tedavilerini falan karşıladı Messi nin.

abi adamin hayatini belgesel yaptilar ac bi izle bari sunu yazmadan. barcelona ilk etapta yetenekli ufak bi velet olmasina ragmen boyle bir tedavinin maliyeti ve %100 sonuc vermeme riski sebebiyle bu yatırımı tek bir oyuncuya yapmayı reddediyor. cok uzun ugraslar sonucu klup ikna ediliyor ve karşılanıyor o bahsettigin efsane tedavi.

o boşlukta sırf tedaviyi karşılamak vaadiyle bile her türlü alırdın yani. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Is this just fantasy?
Football Manager...
the computer game that identified Lionel Messi as a talented schoolboy
and has more scouts than any club in the world

Read more: http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-3413754/Is-just-fantasy-Football-Manager-computer-game-identified-Lionel-Messi-talented-schoolboy-scouts-club-world-football.html#ixzz3yAlkQCWO
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun eğlenceli, gerçeklerle karşılaştırınca daha da eğlenceli :D

Galatasaray oyun başlar başlamaz sağ bek aldı, sonradan Sabri sözleşmesi bitince serbest kaldı, şu an Polonya ikinci liginde. Sabri'nin serbest kaldığı sene Galatasaray şampiyonlar liginde yarı final oynadı. Burak Yılmaz, Van Persie ile her sene krallık yarışında, ikisinin de her sezon en az yirmişer golü var. Van Persie bunu sezonun üçte birini sakat geçirerek yapıyor. Gomez ilk sezon krallığı aldıktan sonra ortalıkta yok. Onur Kıvrak Beşiktaş kalesinde. Ozan Tufan'ı çok zırladığı için sattım, şu an (2018) Lazio'da ve değeri 25 milyon euro. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...