Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

Nasılmış bi anlatsanıza kasalım bi char dursun kenarda

kasma işide adam legion invade diye parti açıyor millet sürekli girip çıkıp mob kesiyor oda partiden gelen exp yi leechliyor

biri böyle bişey yazmış bende araştırıyorum şuan. nasıl yapılıyor diye. başka bişey görürsem yazarım yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Peki size bir soru 4 parça set bonusu olan seti ne zaman bozmak lazım.
Ilvl ortalamaları 870 ama yavaştan 890 itemlar falan düşmeye başladı kıyamıyorum bozmaya seti.

Kıyıp 4 parçayı 2 parçaya indiriyorum benden günah gitti. Ilvl 5 falan artıyor vatan sağolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Valla healer ile heralde 900ilvl olamadan benim yapmam baya zor veya şansa bağlı. Ve herhangi bir bölümde ölürsen veya party ölürse en başa mı dönüyor?

Ben 895ilvl prot pala ile baya bir denedim,5 ilvl daha alıp 900 olsamda bir şey fark edecegini sanmıyorum :) herhangi bir bölümde ölürsen yeniden 100 nether shard verip başlıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

cy-x said:

oyun çok kolay olunca az zor görünce aglıyo millet, ilk gunden bitirmeyin bişe olmaz.

Kardeş scenario alt tarafı bu. ADamlar sergeras zorluk seviyesinde yapmışlar. casual oyuncunun kesmesine imkan yok zaten :) milletin eleştirisi blizz in zor olacak şeyi kolay yapması. bunun gibi de kolay olması gereken şeyin aşırı zor yapmasından.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bildiğin self-progress var fight da. her try da bir adım ileri gittim. 15 try falan attım 3. phase de ufak hatalardan ölüyorum. çok kasmaya gerek yok. bir sonraki mage tower da keserim en kötü.eğer kesemiyorsanız kendinizi top guild elemanlarıyla kıyaslamayın hiç. bide klaslar arası aşırı dengesizlik varmış sanırım. paladinler elleri belinde kesti guild de. bi balance gelir bence ilerki günlerde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...