Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

Trillax da şu an heroicde çok basit olduğu için mekaniklerini içselleştiremedim. Mythic de görecez artık o foodu almayınca ne oluyor sterilizela robotları bufflamayınca ne oluyor vs.

en sinir olduğum fighttı yaa "tamam da noluyo" diye diye fight bitti bir şey anlamadık :)
Sosyal ağlarda paylaş

benim pala için son kaldı. vakit olmadığı için order resource toplamak zor oldu. bu gece basıcam hepsini ama bilmem kaç gün bekleyecez sanırım.

Şu legion da birşeyler yapayım diye onca didindim. sonra baktım olmuyor. normal mythic,WQ ve LFr yaparak 870 ilvl oldum tabi bunda 2 legendry avantajı büyük. bide tank oynıcan hızlı gear kasılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi az önce guldanı kestim de. Yani arkadaş video izledim, yazılara baktım 1231231 özellik bıdı bıdı. Combata giriyon karışık biraz eyvallah ama tank için çok düz bir combat :p Her bossta 80 tane özellik yapmışlar heralde milletin gözü korksun. Hoş mythicte korkuyordur ama ilgimi çekmiyo mythic falan.
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

Kapalı account u tokenla açmak istiyorum ama karakterde yeterli gold yok arkadaşlar maillayacak ama nasıl hallediliyor bu iş starter account mail kullanamıyor diye biliyorum yapan eden var mı?

evet starter gelen mailleri göremiyor, haliyle goldu da alamazsın
bi kere ödeyecen para yapçak bişey yok
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhahaha son 10 yilin en iyi dramasi

Serenity butun gun raid yapamamis, methodu sabotaj ettiklerini dusunen bi adam oyunculardan birine "gel size progress icin flask vercem beles" diyip invite atmis, hemen raide cevirip leadi verip girmis raidde oturmus ahahaha

Adamlar bu icerde diye girememisler Aksama kadar, anca gm gelip cikartinca devam edebilmisler top lel

http://raiders-tavern.com/taking-raid-id-hostage-201701/

Raid id calindigini filan cok gordukte bu direk pislik olarak tepe noktasi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Ahhahaha son 10 yilin en iyi dramasi

Serenity butun gun raid yapamamis, methodu sabotaj ettiklerini dusunen bi adam oyunculardan birine "gel size progress icin flask vercem beles" diyip invite atmis, hemen raide cevirip leadi verip girmis raidde oturmus ahahaha

Adamlar bu icerde diye girememisler Aksama kadar, anca gm gelip cikartinca devam edebilmisler top lel

http://raiders-tavern.com/taking-raid-id-hostage-201701/

Raid id calindigini filan cok gordukte bu direk pislik olarak tepe noktasi :D

Sunu bi acsaniza ya. Degismis galiba raid lockout olayi. Biraz anlamaya calistim ama beyin cark etmedi. Anneye anlatir gibi lutfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...