Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ally alt kastığımdan beri bg'lerde bayağı sinirlenmeye başladım. gayalliance'in gerçek yüzü bgler resmen.

10 maçtan anca birini kazanabiliyoruz. bütün geri zekalılar istisnasız alliance oynuyor, heba oluyoruz.

hayır CTF oyununda bayrağa bile gitmiyor bütün takım. küfrederek yanıma 2 kişi zor götürüyorum kapsam bir şey değişmiyor, zaten rakip rahatlıkla çullanıp alıyor. ona bile yardıma gelmiyorlar...

senelerdir değişmeyecek ve değişmeyecek tek şey şu resmen. embesil sürüsü ally ya
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Trial of valor da yine melee analar babalar ağlıyor ya. Her fight melee dps yapamasın diye tasarlanmış adeta

yup
bi tek ikinci boss iyiydi o açıdan, 300k dps yaptım lan ilk defa
son bossu da kesemedik bu arada, o addler filan geliyo böyle nasıl bir shitstorm aman allahım dfsg
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

http://i.hizliresim.com/lEJnZr.png

"Alliance Genetik Çöplüktür, Yakılmalı" kampanyam için imza topluyorum.

Horde ile girdim, ilk maç durum belli...

Edit: Kesince unuttum. 1500'e 950 mi ne kazandık. Tabii ki dominasyon. Kill peşinde koşan embesil sürüsü tamamen...

rus gelmedikçe lose hatırlamıyorum alyansta sada. rus varsa basede toy falan açıyoduk.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Trial of valor da yine melee analar babalar ağlıyor ya. Her fight melee dps yapamasın diye tasarlanmış adeta

odyn'de sadece sıkıntı yasadım, soldaki add melee dps'i cok dusuruyor.
diger iki boss'ta top dps'lerden biriydim.
helya'da ben de eglendim. bir suru takip edilmesi gereken sey var. her sey iyi giderken arkadan tentacle wipe yedirebiliyo falan. tam bir team play boss'u.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...