Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Selamisahin said:

İlk legandary 10 gün önce düşmüştü. Prydaz, shield veren kolye. Az önce de Shadow Priest yüzüğü düştü. Pasif skill dandik ama statlar iyi hiç olmazsa :)

Ama Class Hall 2. leg takabilme şeyini açmamıştım üşengeçlikten. Şimdi Order Resource için uğraşıcam, bir de üstüne 2 hafta bekliycem research olsun diye. Üşengeçlik kötü, evet.

aklında olsun abi dalaranda 1 Blood of Sargeras = 100 order resource
bende onları bozdurup upgradeleri basıyorum yoksa kasılmaz valla

bide siz baslayalı ne kadar oldu bu legendaryler ne zaman düşüo genelde
Sosyal ağlarda paylaş

Vasfi said:

Selamisahin said:

İlk legandary 10 gün önce düşmüştü. Prydaz, shield veren kolye. Az önce de Shadow Priest yüzüğü düştü. Pasif skill dandik ama statlar iyi hiç olmazsa :)

Ama Class Hall 2. leg takabilme şeyini açmamıştım üşengeçlikten. Şimdi Order Resource için uğraşıcam, bir de üstüne 2 hafta bekliycem research olsun diye. Üşengeçlik kötü, evet.

aklında olsun abi dalaranda 1 Blood of Sargeras = 100 order resource
bende onları bozdurup upgradeleri basıyorum yoksa kasılmaz valla

bide siz baslayalı ne kadar oldu bu legendaryler ne zaman düşüo genelde

guildde her gun 2 kisiye gz diyoruz en az. loot mesaji veriyo guilde. icimden haset geciriyorum disimdan gz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben olsam rng yerine atıyorum achi koyarım, 100 kere mitikte dispell yaptın, 500 kere boss interrupt ettin, 50 kere adamı son anda kurtaracak raid cd bastın.

q line koy 8 haftada alalım garanti olsun. çok iğrenç bi şey bu şekilde. elimden geldiğinde token parası alıp para kazandırmamaya çalışıyorum legendary düşene kadar. ilk açıldığında aldım sadece sub.
Sosyal ağlarda paylaş

dün guild içi darbe yapmaya çalışıldı lan. rahat 8 senesi vardır şu kalitede drama görmeyeli. whisper geldi 15 kişi gruplaştık, ayrılıp yeni guild kuracağız bu adaletsiz liderliğe dur diyeceğiz diye. bende açık edince olaylar o kadar güzel gelişti ki

https://pbs.twimg.com/media/ClYGqiBVEAAGxc5.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

dün guild içi darbe yapmaya çalışıldı lan. rahat 8 senesi vardır şu kalitede drama görmeyeli. whisper geldi 15 kişi gruplaştık, ayrılıp yeni guild kuracağız bu adaletsiz liderliğe dur diyeceğiz diye. bende açık edince olaylar o kadar güzel gelişti ki

off soyle dramlar icin oynanir iste. arada da raid yaparsin.
bi alt seviyesi de kufurlesme icin dota.
tekrar yukliyim bari dotayi. gild dramasina vaktim yetmez =[
Sosyal ağlarda paylaş

benim arkadaşlar sattı ve tek kaldığımdan hiç keyif alamıyorum.

Dün Xavius HC pug girdim. Yine kesilmedi tabi mallar yüzünden. Neyse..Adamın biri "repair mountu olan var mı" diye sordu. Bir anda herkes repair mount çekti aynı anda. ÇOK GÜLDÜK HEHehehehehehheheeheh
Sosyal ağlarda paylaş

ilk gün başladım ben de. ilk defa dün düştü. Storm Tempests

DPS 30k-50k arası arttı direk. En iyi legendary de değil aslında. düşse başka 2 tanesini kullanacağım. Ama bu slot çok kötüydü bu düşmeden önce çok etkiledi.

Bir Xavius HC kessem de rahat etsem ya. Tatile gittim döndüm herkes curve curve diye dolanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

bingildak said:

ben hiç sağlam guild draması görmedim ya, releaseden beri oynuyorum bi de
böyle guilde girerim aylarca oynarım tam ben çıktıktan sonra drama olur guild dağılır vs. "NOLMUŞ NOLMUŞ" diye başkalarından öğrenmeye çlışıyorum sonra hep

şu threadi tek geçerim ama guild dramasına doymak için
https://www.reddit.com/r/wow/comments/3ycqmd/rwow_what_is_your_favorite_personal_guild_drama/?st=IV95R5DD&sh=9a261834
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de tee 2010 zamanı Crown of Destruction için dönen dramayı izlemiştim. Hunterlarda almayan class officer vardı sadece, paslamıştı, paladinler bidlemişti, guild lideri paladinlere gitmesin diye officerı gazlamıştı of allahım 3 saat tartışma yaşandıydı, o kadar net hatırlıyorum ki, son 4 senedir adam gibi guildde olmadım hiç şu muhabetlerden ya :D. Casual casual azıcık aşım kaygısız başım :D
Sosyal ağlarda paylaş

ben sanırım biraz dramayı çekiyorum ama artık yaşım geçti ona rağmen bana gelmesi enteresan. şimdiye kadar 3 darbe girişimi gördüm sanırım guildlerde. hatta başarılı olanlar oldu falan. bir gecede guild yerle bir oldu das.

bu arada fırsattan istifade monk a mı geçsem diyorum. en az 2 hafta mythic yalan, takımın yarısı yeni olacak falan. ww speci biraz korkutuyor dk'dan sonra keyif almayıp bayacam downtime ı olan specle diye. diğer yandan movementı, healing spec'ı falan çok cazip geliyor. diğer yandan dk class fantasy var. diğer yanda monkun iğrenç çay bahçesi falan. AY. bilemedim napsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Faşizan guild master'ın saçma sapan uygulamalarından (ve habersizce haftalar süren yokluklarından) sıkılmış olan bizler oyuna haber vererek 2 hafta ara vermesini fırsat bilerek guilddeki herkesi arkamıza alıp başka guild kurduk.

Faşizan guild master oyunu bıraktı, evlendi, hayatına çekidüzen verdi, oyuna geri döndü, kurduğumuz guilde girdi (ASDASDASDAS), birlikte az bişey raid yaptık, guildi ele geçirmeye çalıştı baktı beceremeyecek yine oyunu bıraktı.

Drama değil ama Frostmane'de bi guild vardı Progress, acaba onun guild masterı Jirayasan napıyo acaba diye düşünürseniz (düşünmediler) aha da başına bunlar geldi.

He yine Frostmane'de A Few Good Fellas diye bi guild vardı yine belki hatırlayanınız vardır, onlarda da dramamsı bişey dönmüştü, interguild kaynaşması raidi yaparken bi ara hepsi afk oldular noluyo diye sorunca "drama" cevabı almıştık sonra epey bi süre birlikte raid yapamadıydık ordan şeyettim.

Drama demişken ya, dramasız guild var mı ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

Marty said:

bingildak said:

ben hiç sağlam guild draması görmedim ya, releaseden beri oynuyorum bi de
böyle guilde girerim aylarca oynarım tam ben çıktıktan sonra drama olur guild dağılır vs. NOLMUŞ NOLMUŞ diye başkalarından öğrenmeye çlışıyorum sonra hep

şu threadi tek geçerim ama guild dramasına doymak için
https://www.reddit.com/r/wow/comments/3ycqmd/rwow_what_is_your_favorite_personal_guild_drama/?st=IV95R5DD&sh=9a261834

Şurayı biraz okuyunca yazasım geldi.

Sene 2005, private serverda bi guilddeyim, delikanlı olduğumuz için ALLIANCE ız tabii. Bi ara olay Lakeshire da buluşup ally-horde girişmekti sadece. Tabii private serverda hiçbir şey doğru düzgün çalışmaz ve GM kafasına göre ayar çekebilirdi, GM'in de arkadaşları horde olunca saniyeler içerisinde corpse camp e bağlanıyodu olay. 3-4 gün böyle devam etti sonra bizim guild master rage e girdi, saydı sövdü GMlere hordelara, sonra bize dedi ki hepiniz cep tel, adres verin yarına hepinize orjinal oyun yollayacam.

yaş 18 heyecanla giriştik tabii, adama(30 küsür yaşındaydı) guildde sonsuz bi saygı var tahmin edileceği gibi fds. hep beraber 60 olduk, guildce pvp yapıyoruz tek amacımız bizim abiyi Grand Marshal yapmak. O ara guilddeki bi çocuğun arkadaşını aldık guilde, bi ara popi olan twitch cilerden kendisi bu arada. Baya iyi oynuyo çocuk priest i, hani ölmüyoruz bglerde, WSG'lerde 3 bayrağı tek başına çakıyo falan.

Herşey iyi giderken aşırı saçma bi şey oldu, bizim gm ventte saçma bi şey söyledi tam hatırlamıyorum, ingilizce çok saçma sapan bi telaffuz yaptı bu priest de ona güldü, sonra adam doğrusu bu diye ısrar edince baya toşşağa sardı, bizim abi yine bi rage e girdi fdsfs, sen kimsin, benimle nasıl böyle konuşursun, benim kim olduğumu biliyor musun falan, çocuk da fırlamanın önde gideni iyice gazlıyo adamı, taşağın dibine vurdu. Adam artık ana bacı sövüyo, topuklarına sıktıracam senin ayaklarımda yalvaracaksın evinden aldıracam seni vs, çocuk da sttr lan oç dedi tsden çıktı /gquit çekti gitti. Adam biraz daha sövdü, sonra biraz sakinleşince gençler kusura bakmayın dedi, alışık değilim böyle şeylere dedi, reelde insanlar gelir elimi öper ayağıma kapanır, böyle pc başından veletler sallayınca çıldırıyorum dedi. Biz dafuq? Ne el öpmesi abi? Ya işte memleketten istanbula gelen ilk bize uğrar sıradan el öper, aşiretiz ya dedi, neyse ben adamlara onu bulduracam siz merak etmeyin falan. Biz hala şok. Bu bi kere söylemişti aşiretiz diye de sallayan olmamıştı, adam bucakların küçük oğluymuş meğer amk.

Ciddi ciddi taktı kafayı o priest e, guilddeki elemanı darladı durdu sakaryaya gitti elemanı bulmaya falan, tam psikopata bağladı arada beni de arıyo bak doğruyu söyle sende telefonu adresi yok di mi, sadece adını biliyorum abi başka bişi bilmiyorum diye sallıyorum herifi.

Guilddeki herkes yusufa bağlamış durumda, en son 3-5 arkadaş başka serverda char açalım buna da bıraktık diyelim kurtulalım dedik. Adam dedi ki tamam gençler şifreleri bırakın gidin fdsfdsf. vaymk dedik, döt korkusundan accountları verdik çıktık =(

tl;dr: aşiret reyizi vs. fırlama priest
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...