Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Jeeztro said:

Ayrıca haftada max 10 tane alabiliyorsun, ve 80 istiyor. 4 tane mythicv yaptım +0, son bosslar hep 1 tane verdi. Epey uzun sürecek belli. M+ da tabi fazla düşecektir de sonuçta minimum 8 hafta gözüküyor şimdilik.

bu arada ikinci legendary düştü yüzük, haftalardır order resource kasmadığım için class hall upgradelerin son ikisi hala duruyor. bloodlarla order resource aldım 27 gün sonra açacağım legendaryi. epey saçma oldu.

ben sırf şu yüzden bırakma evresine geldim, elim subs'a gidip duruyo ama, bu resmen elde adam tutma çabası başka bişey değil. adamlar d3 grind olayını continuity ile birleştirip güzelim wowa yedirmişler.

eskiden legendary için bi grind yapılırdı, ondada bi faction rep, üstünede raidlerden token, şimdi biri bitmeden öteki başlıyo.

ne zaman f2p olur o zaman dönerim. ki daha end content gelmedi, o gelince 3 aylık yeni questler de olur hiç kafanıza takmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

fire mage hidden artifact dustu bana dun.
1 world quest yapayim diye suramara gittim, mana zimbirtilarini toplayip withered training yapayim dedim. o arada bi 5-6 mob cektim onlari kestim. lootlarken farketmemisim bile cantada gordum.

sen git adini da STARS' DESIGN koy, sonra random drop yap. yapacaginiz "hidden appearance" a sokayim.
Sosyal ağlarda paylaş

bir haftada bitince "yapacak sey kalmadı" diye aglamayacagınızı bilseler oyle yaparlar :)
bu questler kimse icin zorunlu degil. herkesi aynı anda memnun etmek de imkansız oldugundan su an her sey olması gerektigi gibi oyunda.

her sey derken legendary'leri bu isin icine katmıyorum tabi ama dun baya bi attı bizim guilde. drop sansını artırmıslar, bir de emissary'ler gunde 3'er tane geliyo artık sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Subs kapalıyken o researchlerin süresi devam ediyor mu?

Benim subs yarın akşam bitecek, 12 günlük de bi iş seyahatim var. Son researchi açıcam bu akşam, subs açmıycam boşuna dönünce açarım diyorum. Bu süre subs kapalıyken akmıyorsa açayım da gideyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Perspective said:

single target istiyorsan demo
demonic, imp dread, -, hand of doom (diğerlerinide seçebilirsin bunda), -, synergy, demonbolt

destro bol bol area :p(boss fight fena damage yapmıyor ama demoya göre geride tabi)
backdraft, reverse, -, fire and bilmemne, -, sacrifice, wreak

haste stackle herşeye

abi başta gaza geldim nası zevk alıyosam öyle oynıym dedim, 107 ye kadar affliction oynadım.. baktım dungeonlarda dps cok düşük biraz araştırdım destroya geçtim suan ilvl 845 150k dpsi geçemiyorum

şimdi suan demona donsem ilvl baya bi düşücek, ama dps okadar farkediyosa mecbur geçerim np

destro aeo da rezelet(yada ben beceremiyorum) RoF 3shard onu atınca sanki butun cooldownlarımı bitirmiş gibi hissediyorum..
suanki statlarım
haste %23
crit %17
mastery %71
Versatility %2

bakıyorum en iyi geared locka statları cokda farklı deil, int haric
http://eu.battle.net/wow/en/character/Sargeras/Soulj%C3%A0/advanced

rotationlara falan baktım gayet düzgün yapıyorum moralim bozuldu :/
Sosyal ağlarda paylaş

Masteryin fazla, daha haste ve crit odakli git. Ilk onceligin haste.

Dungeonlarda Eger kalabalik pack cekiyorsaniz, direkt fire and brimstone alip her targeta immolate koyup surekli rain of fire ve incinerate spamle. Iyice aoe oynamak istiosan cataclysm de alabilirsin.

Yuksek seviye mythic pluslarda. Wreak havoc eradication, backdraft , reverse enthropy alacaksin cift target chaos bolt her zaman her target da immolatein olsun ama.

Biraz haste ve legendary items toparlar
Sosyal ağlarda paylaş

onuda kötü yapmıslar suan item seçme gibi bi lüksüm yok
+0.5 ilvl için statları bok etmek durumunda kalıyorum..

puglar ilvl'a bakıp adam alıo
öle eskisi gibi hardcore tayfamda yok hadi go diyince gidelim, solo yolo çer çöp ne koparsam kar diye bakıyorum. guildle raidlerde düşen itemlar zaten 5man mythic den toplanıo..

ultimada adama hiç vurmadan ölünce bi anda loot için yanında spawn olan tipler gibiym çekebildimi cekiyorum

860-865 e kadar destro devam edicem bakalım, belki güzel relic+artifact bonuslarla güzel rakamlar görürüm yoksa pvp'ye yönelebilirim dfgsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Biri de bana böyle açıklasa DH veng. statlarını.

Açıklayayım abso

***Agility'yi çıkarıyorum zaten bütün itemler agility veriyor.***
1.Haste:
Demon hunter ile hayatta kalmak en çok haste'e bağlı. Haste ne kadar artarsa cooldownlar o kadar düşer, damage o kadar artar, verilen damage'e bağlı olarak self heal da o kadar fazla olur.

2.Versatility
Versatility büyü de olsa fiziksel de olsa bütün kaynaklardan gelen hasarı azaltıyor.

3.Mastery
Bu da tank skillerini güçlendiriyor en önemlisi Demon spikes ki bu sadece fiziksel damage'i azaltıyor. O sebepten versatility mastery'den önemli. (Biraz kişinin görüşüne bağlı olarak da değişebilir.)

4.Crit
Bu da self heal'ın critleyerek daha çok heallamasını sağlıyor. O sebepten listemize 4. sıradan giriş yapıyor :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...