Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

tamam şimdi sakin ol ve o klavyeyi yere bırak şampiyon.
herkes senin gibi nerd olmak zorunda değil
kıps

tbf te bıraktım oyunu ben zaten. o zamandan bu zamana çok şey değişmiş, bi wotlkda beleş 10 gün verdilerdi onda levellamıştım falan.

O yüzden, itin bi tarafına sokmadan bebişim, uza
axedice said:

Ya lvl100e gelip bunu fark edememiş adam sizce bilgi almayı hak ediyor mu? Bence bütün parasını ahda yeşillere gömüp sonra da ilvl780de acı çekmeyi hak ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllardır class ağlaması yapmamıştım ajshf. Shadow Priestlerin gözü yaşlı gene. Yerine göre Disc/Shadow oynuyorum ama shadow valla biraz yeto kalıyor diğer dpslerin yanında. Trash dps zaten tam adı gibi çöp bizim. Mind Sear evlere şenlik, olmasa daha iyi. 4 tane mob geliyor, hepsine SWP ve VT atıcan da, sonra void eruption aktif olacak da onu sallıcan. Zaten millet kesiyor o zaman kadar. Ben de dotları atıp, devamına single traget devam ediyorum.

Single dps fena değil ama gene de yeto. 852 ilvl ile mythic bosslarda 220-240k arası gidip geliyor. Geçen CoS yaptık düz mythic; bi' arcane mage geldi ilvl 868. Herifin dungeon sonu ortalaması 480k falandı, çok fena kıskandım. lvl90 mage'im var onu levelliyim dedim valla. 7.1 ile shadow priestlere bir de nerf geldi, şaka gibi. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya kusura bakmayın pardon. Girip google dada aratabilirdim yani, iş yerinde foruma giriyoruz bişiler soruyoruz ediyoruz.

amma atarlandınız ha, sanki matah bişi yani. Sanki bi bok.Becerebildiğiniz bişi var ondada milleti yermeye bayılıyonuz.

Sormayız bundan sonra bişi, anca qq yapın burda benim classım şöyle böyle diye.

Donanım haberden kalitesiz hale getirdiniz forumu cidden, iki sosyal olun
bingildak said:

abi şimdi sende biraz hak ediyosun ama öyle eve oynardık şöyle derinliği bellerdik, wow kesimi salak ahde silkiyorum muwhaha çekip oyunun içinde tooltip de yazan eşek kadar şeyi okumuyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

survivalda rotasyondaki problem talent değişimiyle düzelmiş mi? saçma sapan oturmayan bir rotasyonu vardı.

valla abi normalda survival hunterlar Way of the Mok'Nathal kullanıyordu ama Throwing Axes %25 dmg upp geldiği için buna geçti harbiden de vuruyor ve focus istenen boşlugu dolduruyor. birde Butchery %35 dmg artışı olmuş ama kullanmaya değmez Dragonsfire Grenade daha çok vuruyor ve zevkli :)
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Yıllardır class ağlaması yapmamıştım ajshf. Shadow Priestlerin gözü yaşlı gene. Yerine göre Disc/Shadow oynuyorum ama shadow valla biraz yeto kalıyor diğer dpslerin yanında. Trash dps zaten tam adı gibi çöp bizim. Mind Sear evlere şenlik, olmasa daha iyi. 4 tane mob geliyor, hepsine SWP ve VT atıcan da, sonra void eruption aktif olacak da onu sallıcan. Zaten millet kesiyor o zaman kadar. Ben de dotları atıp, devamına single traget devam ediyorum.

Single dps fena değil ama gene de yeto. 852 ilvl ile mythic bosslarda 220-240k arası gidip geliyor. Geçen CoS yaptık düz mythic; bi' arcane mage geldi ilvl 868. Herifin dungeon sonu ortalaması 480k falandı, çok fena kıskandım. lvl90 mage'im var onu levelliyim dedim valla. 7.1 ile shadow priestlere bir de nerf geldi, şaka gibi. :)

Shadow priest hep böyleydi bence ya. AoE si oldu olalı boktan zaten. Hani madem AoE kötü single dps falan olsa bari diyorsun o da yok fasda

Magelere bakma ama, köpek gibi yardırıyor herifler. Arcane hiç görmedim ama ben fire vardı hep, o da yani anlamsız bir damageları var adamların.
Sosyal ağlarda paylaş

abi class rolü olarak damage dealer dediğimiz classların iyi olmasında bir problem yok bana göre. Ama mesela balance druid mage den iyiyse "diğer adam neden mage oynasın ki?" diye sormak gerekiyor.

Bu yüzden priest, druid gibi içinde "healer" özelliği taşıyan hybrid classların dmgda diğer dd classlardan iyi olmaması (eşit veya yakın demiyorum dikkat ederseniz) gerekiyor. Dk/warrior dışarda tutulabilir bu durumdan.
Sosyal ağlarda paylaş

shadow priestlerin uzun fightlarda madness hariç hiçbir artısı yok, gayet dandik bi dps class.

o durumlarda ise muazzam katkı verebiliyor ama

normal oyunda leşler ama ciddi anlamda, ben warrior levelliyorum. gerçi şuan shadow ile oyundayım story için ama warrior maks olunca pek girmem sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

aga

https://www.warcraftlogs.com/rankings/10#boss=1853&bracket=14&class=Priest&spec=Shadow

66-68 ilvl aralığı single target, neredeyse movement olmayan fight

aynı ilvl aralığı, all dps specleri bu da

https://www.warcraftlogs.com/rankings/10#boss=1853&bracket=14&class=DPS

listenin yarısı shadow priest
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada single dps'e dandik demedim. Fena değil dedim. İdare ediyor her türlü. Ben şu ana kadar düz ve en fazla +3 mythic yaptım. Dediğim gibi idare ediyor. 240k civarı dps yeterli hepsi için. Yüksek seviye (+7 vs) mythic ve lfr harici raid yapmadığım için oralarda benim bu dps yeto kalır diye düşünüyorum. Max seviyede (ilvl 865+) daha da iyi olabilir. Lafım yok.

Özellikle kastım aoe dps içindi. Dungeon'a başlıyoruz. Hunter, mage 350k üstünde gidiyor, bizimkiler 110-130 aralığında asdklj. İlk bossa kadar overall damage'de tanklar bile bizden yukarıda kalıyor. Geçen pug grupta millet laf attı bana bu nasıl dps diye. Kem küm, bossa kadar bekleyin dedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

pampa senin olayın sustain, dk gibi. fast target switch olduğunda build up yapamadığın için dps düşük kalacak tabii. m+ da 6-7 lere gel, raidlere başla. targetlar hızlı ölmeyecek, sende potansiyeline ulaşacaksın.

shadow priest şu an oyunda açık ara en yüksek dps yapan speclerde ilk 3 te
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:
Donanım haberden kalitesiz hale getirdiniz forumu cidden, iki sosyal olun

Oha böyle diyince kendimi kötü hissettim suark özür dilerim keşke sana daha çok yardımcı olsaydım

......

Şaka lan şaka 2 satır tooltip okumayan, patide sayfalarca dönen tartışmalardan haberi olmayan ve ingame indicatorlara zerre önem vermeden atar yapan adama ne yardımcı olucam

- E -
- Z -
- İ -
- K -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...