Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

ya yok aylik odemem takilirim sagda solda diodm ama cok fazla aylik odemesi
grind gerektiriyor
e bu sefer oyuna cok fazla vakit ayiriorm
aylik odemesiyle her ay 1 ekstra oyun alirim steamden + ana parayla star citizen alabilirdim. O kadar pismanim ki suna para verdigimden.

starcraftin 10 da biri etmez

sirf iranda olma bosluguna geldi, tr olsam hayatta almazdimda.

sacma sapan fazla oynatiyor oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de skinning/lw mining/bs filan almıştım mesela bazı karakterlere ama hiç böyle oturup da ciddi ciddi kasmadım onları. halbuki en güzeli gathering professionları toplamak valla. bi de belki alchemy olabilir aktif raid yaptığın filan karakter varsa. (2 saatlik flaskler mmmf hehehe)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasıl şu oyunda para kasmayı zor buluyorsunuz anlamıyorum.

Abartısız sadece 4 saat farm yaparak bir aylık game time çıkarılıyor rahatça. Çıkartamıyorsanız bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir, açın okuyun öğrenin.

Bir aylık game time parasını 1 günlük gameplay ile çıkartmaya da laf etmeyin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

Abartısız sadece 4 saat farm yaparak bir aylık game time çıkarılıyor rahatça. Çıkartamıyorsanız bir şeyleri yanlış yapıyorsunuz demektir, açın okuyun öğrenin.

Bir aylık game time parasını 1 günlük gameplay ile çıkartmaya da laf etmeyin bence.

Bende leatherworking ve skinning var. Öyle dediğin gibi 4 farm yaparak 1 aylık game time felan kasamıyorum. Kassam kassam 10k anca kasabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bende alchemy vardı, 7.1 öncesi sildim. daha uzun flasklar iyi fakat flask maliyeti düşünce o kadar etkili olmuyor. diğer yanda WQ'dur, m+'dır, raiddir bir sürü epic/mavi loot alıyorsun sürekli. onları d/e edip satmak alchemy'nin getirisinden çok daha iyi.

Ben alchemy kullanıyorum, düşen itemları da biriktiriyorum; haftada bir enchant'a respecleyip hepsini kırıyorum. Böylece hem flask kullanabiliyorum geniş geniş hem de disenchant'tan gelen paracıklarla ayda 2 tane token alacak kadar gold kazanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat farm yapsam olurum heralde
ah deki mallar satarsa gametime cikiyor su anda, ama harcadigim efor?
Garrison gibi bisi olsun kendi kendine kassin yani negzel. bune boyle kosup kosup ot topluorm
elimde artifact
guardianim bide lol
Holy said:

Sosyal ağlarda paylaş

Warrior armsın arcanite bladebreaker skini de çıkmış ortaya 7.1 ptrda, hiç bi preq yok direk geliyor AK gated bile değil lel.

Aylar boyunca broken shoresda saurfang arayıp arenalarda balta çizimlerinin peşine düşen warrior komüniti tuz yüklemesinden şişti resmen ahah

Geriye bitek frost dk mı kaldı şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

deadwoll said:

bingildak said:

bende alchemy vardı, 7.1 öncesi sildim. daha uzun flasklar iyi fakat flask maliyeti düşünce o kadar etkili olmuyor. diğer yanda WQ'dur, m+'dır, raiddir bir sürü epic/mavi loot alıyorsun sürekli. onları d/e edip satmak alchemy'nin getirisinden çok daha iyi.

Ben alchemy kullanıyorum, düşen itemları da biriktiriyorum; haftada bir enchant'a respecleyip hepsini kırıyorum. Böylece hem flask kullanabiliyorum geniş geniş hem de disenchant'tan gelen paracıklarla ayda 2 tane token alacak kadar gold kazanıyorum.

enchant'a respec'leyince dusuk skill'le yuksek ilvl item'ları disenchant yapabiliyo musun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...