Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Ben baştan beri brewmaster oynuyorum. Ama monk tank şu an en tuhaf tank spec bence.

Dps'si açık ara en düşük, tek başına hayatta kalma süresi en kısa, healı zayıf, panic button sayısı en az, absorb mekaniği yok.

Ana avantajı şu; Hem aldığı hasarı sürekli olarak zamana yayıyor (dot haline getiriyor) hem de kendisine atılan çoğu heal için beleş olarak ekstra heal atıyor kendine. Bu sebeple healerların yalancısıyım ama "ayakta tutması en kolay tanksın" diyorlar.

Ancak genede bana açık ara en zayıf tank gibi geliyor.

Monk tankın düşük dps sorunu aslında enerji yetersizliğinden geliyor. Yani bekleme yapıyorsun. Bu sebeple dps'i arttırmak için enerji kullanmayan şeylere yönelmek gerekiyor. Mesela rushing jade wind al, her 6sn'de bir basılacak bir tuşun olmuş oluyor. Breath of fire gene bu tarz bir ability bunu daha sık kullanmak için blackout combo al ve her 9sn de bir blackout strike üstüne BoF at, bu aynı zamanda aldığın hasarıda ciddi düşürmüş oluyor (artifact trait olan hot blooded özelliğini neredeyse %100 uptime haline getirmiş oluyorsun bu sayede). Böylece kalan zamanda gönlünce enerjiyi harcayabiliyorsun. Neredeyse enerji dolmasını hiç beklemeye başlamaz hale geliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

DH tank harbiden insan değil. Tek başına en güçlü tank, hem dps sağlam hem ayakta kalma süresi acayip uzun, panic buttonları güçlü.

Benim tek başıma 5er 5er çektiğim sarumar moplarını 15er 15er çekiyor. Ve ben 5 tanesini kesince %50-60 arası hpde olurken o 15 tanesinden %75 üstünde çıkıyor. Baya hayvan yani, hatta arada "nasıl bir eksiği var lan bu classın" diye düşünüdüğüm oluyor. Yani bir DH çıksada anlatsa nedir sayıf kısmı merak ediyorum cidden.

Edit: Bu arada DK'da en az DH kadar hayvan onuda belirteyim. Tek başına en az DH kadar rahat ayakta kalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

mage güzel aga.

Bak şimdi 2 türlü sınıf var wowda
bi aksiyon sınıfları
bi durağan sınıflar

Böle durup, spell casting beklediğin, işte proc gelsin diye beklediklerin durağan sınıflar
misal warlock,priest,shaman,paladin

hiç casting beklemediğin mob keserken ellerinde uziler yokuş aşşağı kaydığın classrlar
mage warrior rogue

druid bunların arasında. İşte bide monk var ne oldugunu bılmıorm
DH zaten rog.

Hareketli olanlar zevkli.
Bide aoe yapabilenler. Aoe yapabilen derken, 10 mob çekip ayakta kalan, misal mage.

Çok keyifli, biğer classlar 10dk da bayarken mage ve warrior akıyor resmen.
(Fire mage tabiki bu arada)

applev0dka said:

oyuna girdim 15dk durdum bayılıyordum sıkıntıdan.

bana legion'un oynaması en zevkli classını söyleyin onu deneyeyim olmazsa bırakıcam oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

shaman boostladım bendce
elemantal zaten ızdırap. mage clonlamaya çalışmışlar ama olmamış yani

enh yaptım, dan dun vurayım diye. fena değil ama totem sayısı çok az.

warrioru levellayacam işte hala çok zevkli şerefsiz.
bide atlama zıplama yapmışlar tam olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de warrioru 96 yaptım, az kaldı yarın akşam en kötü wqlara başlarım. Fury gidicem herhalde, 2h 2h dan dun çok keyifli animasyonu, ölüyor arada sırada ama shamandan sonra ilaç geldi bana, shaman da ölüyor self heal olmasına rağmen, bari bunda heal yok biliyosun öleceğini, shamanda bi umut heal basıyosun gene ölüyosun :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu yeni talent şeysini ben sevemedim yalnız
stance dance olmuıyor varyor için
aynı şekilde mage im mesela, frost büyüsü sadece 2 tane var. Ice barrier ve nova.

ee ben milleti frost bolt atıp kandırıodum silence için.
Olmadı yani bu.

Bi zamanlarda lvl 1 fb atabilioduk, oda kaldırılmıştı çok üzülmüştüm :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...