Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

aethras said:

garrison SACMALIGINA ne olacagı konusunda kesin net bilgisi olan varmı?

garrison duruyor, wod u onun üzerine yaptık kaldırmayız demişlerdi, yanlız adamlar gold ödüllerini kaldırmazsa o zaman sürekli orada duracağız gibi geliyor. Class hall lar geliyor birde bir oraya gideriz bir garrison a artık.

Questlerde yaratıcılık önemli ya, yeni barrens ı kim hazırladıysa süper yapmıştı mesela, karavanla giderken arkadan gelenleri silahla vurmanız vs onlar güzel eklentiler. Daha çok siege ile quest yapsalar daha zevkli olur. Yoksa cidden elde sadece kill, eşya toplama/düşürme ya da fedex görevleri kalıyor onlarda fazla bayık. Quest giver olup quest verme görevi gibi güzel yaratıcı fikirler bekliyoruz :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya yok abi
cataclysm dahil oynadım

pandariayı oynamadım açıkcası hiç merakta etmedim
kung fu panda oynamayıda panda adam olmayıda (inek adam olduk yeter)

ama yane warlords entresan gibiymişte bildiğin what if temalı bi expansionmus

şimdi basa donduk tekrar wc3ten basladı bi sonraki expansion zannımca northrende gireriz
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

aethras said:

garrison SACMALIGINA ne olacagı konusunda kesin net bilgisi olan varmı?

garrison duruyor, wod u onun üzerine yaptık kaldırmayız demişlerdi, yanlız adamlar gold ödüllerini kaldırmazsa o zaman sürekli orada duracağız gibi geliyor. Class hall lar geliyor birde bir oraya gideriz bir garrison a artık.

Questlerde yaratıcılık önemli ya, yeni barrens ı kim hazırladıysa süper yapmıştı mesela, karavanla giderken arkadan gelenleri silahla vurmanız vs onlar güzel eklentiler. Daha çok siege ile quest yapsalar daha zevkli olur. Yoksa cidden elde sadece kill, eşya toplama/düşürme ya da fedex görevleri kalıyor onlarda fazla bayık. Quest giver olup quest verme görevi gibi güzel yaratıcı fikirler bekliyoruz :P

tesekkurler.
yani diyorsunki yine ana sehirde degilde kendi mekanlarımızda takılıcaz. vanila ruhu muhu gelmiyor yine.

ayrıca dogrumu anlıyorum bu class hall lar her klasın kendine ait bir alanımı olacak. ornek olarak o serverdaki rogue lar class hall da birbirlerini gorecek sekildemi takılcaklar. yoksa bambaska birseymi?

is guc okuyamıyoruz exp notes ları. o yuzden soruyorum kusura bakmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Class halllarda evet alliance/horde karışık herkes olacak. Güya horce alliance bir araya gelemiyor madem biz class olarak beraber hareket edelim mantığı olacakmış. Class hallların değişik özellikleri olacakmış güya çok büyüj detay yok mesela ama rogue lar birbirlerine pickpocket atabilecekmiş, warriorda arena olacakmış vs gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shadow Dance
Passive
Your finishing moves have a 20% chance per combo point to activate Stealth. For 3 sec, this Stealth will not break when you autoattack or take damage. When this effect occurs, a Shadow Decoy will appear nearby, confusing your enemies.
Developer Comment: This will function differently in PvP, granting the use of abilities that require Stealth, but not actually providing Stealth.

ah be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...