Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legion Ana Konu

yekeyeke

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

Flying in exp başı olmaması mantıklı ,2-3 ay sonra mantıksız. Zaten achivement a bağladınsa keşfederek hoplaya zıplaya alman gereken achievement ı koyuyorsun, onları tamamlayanada ver gitsin daha ne keşfedecek adam.

herkesin aynı anda başlayıp, high end e ulaştığını düşünerek yazmışsın da. 2 ay sonra başlayan adam neden o deneyimden mahrum kalsın abi.

eğer blizzard çok önem veriyorsa, yatırımını yapar, top level a ulaşan adamı phase out ederek başka bir dünyada toplar. level kasan adam başka deneyim yaşar, top level başka deneyim yaşar. flying mount, open world pvp, daha anlamlı bir dünya. hepsini toplarsın işte bu sistemde.
Sosyal ağlarda paylaş

e pvp işte, senin oyun zevkinin içine edip kendi zevk alıyor adam. Üzerine bide " HOHAHOAHAH NASI KODUK AMA " diyolardır kesin.

bg ve arena pvpsinin hots oynamaktan cok farkı yok su asamada.
BonePART said:

pattisliborek said:

defias brotherhood sunucunda alliance olan var mı?

ayrıca flyinglerden ziyade sağa sola sürekli ışınlanarak gitmek içine sıçtı oyunun. tbc'de de vardı flying ama dungeon kapılarında deli pvp dönüyordu.

coilfang, netherstorm tempest keep, area 52, gruul lair, sunwell platosu falan epikti.

abi sırf bizim denyolar pvp serverinde diye ben mecburen pvp de oynadım
dungeon kapısında pvp denen gerizekalı şeyi yapanların hepsinin anasının kulağı çınladı
kapıd amal gibi durup içeri girmeye çalışan adamı nukelemek nedir abi pvp mi bu
mc de mc atıp lavaya atlamak bile daha zeka gerektiren bir şeydi
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

pattisliborek said:

bingildak said:

dungeon kapısında pvp baya güzel bir feature gibi. eminim çok özleniyordur :)

o zaman pvp serverında karakter açmıyıcan diyorduk iste sdf.

dungeon kapısında kamp yapmak, level 10 bölgeye gidip level 100 olarak yeni oyuncuları öldürmekten farklı değil. eğer pvp anlayışınız buysa, pvp on baby.

az kamplamadık tabi southshore'u falan zamanında.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Darksun said:

Flying in exp başı olmaması mantıklı ,2-3 ay sonra mantıksız. Zaten achivement a bağladınsa keşfederek hoplaya zıplaya alman gereken achievement ı koyuyorsun, onları tamamlayanada ver gitsin daha ne keşfedecek adam.

herkesin aynı anda başlayıp, high end e ulaştığını düşünerek yazmışsın da. 2 ay sonra başlayan adam neden o deneyimden mahrum kalsın abi.

eğer blizzard çok önem veriyorsa, yatırımını yapar, top level a ulaşan adamı phase out ederek başka bir dünyada toplar. level kasan adam başka deneyim yaşar, top level başka deneyim yaşar. flying mount, open world pvp, daha anlamlı bir dünya. hepsini toplarsın işte bu sistemde.

mevcut achivement da bu gizli objeleri hoplaya zıplaya bul dünyayı gez yapıyor zaten. 200 tone objeyi toplayanda bırakın flying alsın gezecek tüm yerleri gezmiş oluyor işte. 2-3 ay sonra oyuna başlayan adamda aynı objelerin peşinden gitsin alsın. Flying elde edilebilir olsun, şimdiki gibi achivement ı aldın ah iyi o zaman aylar sonra çıkacak patch i bekle belki uçarsın modeli olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

bug mı expolit mi ne denir artık bişey geldi başıma. zamanında diablo kampanyasıyla tyrael'in mountu almıştım. sonra kampanyayı iptal edince mount silinmişti.

geçen gün serverları dolanırken o dönem açtığım bir karaktere girdim, çantasında kullanılmamış halde duruyor mount. bu durumda olan varsa kontrol etsin bi karakterlerini.
Sosyal ağlarda paylaş

vanilladdaki open world pvp yi oven adamin maini kesin rogue dur, roguelar ve bi donem shamanlar disinda kimsenin sevdigi birsey degildi world pvp. cok iyi hatirlarim 3 issiz beni hillsbrad dan wetlandse kadar kovalamisti bir kere

frostmane den zor kacirdim karakterimi, quest yapmayi gectim dunyayi renkli gorme sansin yok endgame zoneda, 1 horde a 10 ally dusuyor sonra ELITE PVP SERVER, GIT GUD
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

bari alt kasmayı bu kadar kolay yapmasalardı ya şimdi aklıma geldi. hiç olmazsa cidden zone falan gezip görevleri yapsaydık. bir oyunu neden sadece end game'e fixlerlerki. düşük level pvp'sinin o dengesiz halini hep sevmişimdir mesela. veya haritalardaki görevleri uzun uzun yapmayı falan.

şimdi bir mape girip hepsini yapayım desen, heirloom varsa bir de üstünde 10 görev yapınca yeşile dönüyor görevler.

ahmedinejad said:

bir oyun komple oyundur abi. sen mafia oynarken mesela son bölümü mü önemsersin sadece? oyunun her anı önemlidir bence.

Lvl 1-60'ı vanilla WoW süresinde, 60-70'i Burning Crsuade süresinde, 70-80'i Wrath süresinde, 80-85'i Cataclysm süresinde, 85-90'ı Pandaria süresinde, 90-100'ü Warlords süresinde oynamayı beklemiyordun herhalde? 50. kez alt kastığın bir oyunda bir şekilde karakter kasmayı da kolaylaştırmaları gerekiyordu...
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:
- Thrall will die. Yes. They mentioned it at Gamescom (Veteran players will be shocked at Legion). Thrall will die at Broken Shore and Shamans will collect the pieces of mighty Doomhammer.
- Grom will return to our Azeroth with Thrall and after Thrall's death he will be Warchief of the Horde.

Meh x2
Güçleri anca Horde'a yatıyor herhalde, Thrall, Cairne, Saurfang vs derken hep ezik kaldı Horde tarafı. Madem bu kadar kıl kapıyorlar komple kaldırsınlar Horde'u.
Sosyal ağlarda paylaş

Grom kendi timeline ında kalacak, iron horde u doğrultup düzen sağlamak için uğraşacak dediler :p

Sanmıyorum Grom gelsin. 1 tane hellscream yeterliydi zaten. Vol'jin ide warchief yaptılar thrall ın o kadar etkinliği yok artık.

Bu arada muhtemelen kitap hazırdır, oyun çıkmadan alıp okuyup oradan öğreniriz :D
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Ally tarafında Horde gibi liderler yoktu. Çok ezik kaldılar. Dengelemek için ezik insan kralı getirdiler hatta Thrall hikayesinden çakma biraz da. O da tutmadı. Şimdi herkesi öldürüyorlar sdfs.

e wc3 le ilgili biraz o

utherı muradınbı harcadılar
tırto liderlerıde darksidea gectı ıste, keal ve arthas.
elften zaten lider olmaz.

gerıye kalanlarda cok tanınmıyodu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...