Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

13 pro max'i denedim ben bir arkadaşımda vardı, evet çok ağır ama gerçekten etkileyici bir alet. kendim 12 kullanıyorum, bunun yanında 3310 gibi kaldı. kamerası falan çok iyi, ekranı mükemmel, cinematic mode'a bayıldım, tasarımı çok kaliteli. bir çılgınlık yapıp alasım geliyor sonra diyorum boşver. bir de pili 2-3 gün falan gidiyormuş denilene göre.

roket adam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

iphone 5 boyutlarinda feature yuklu, sarji uzun giden bi alet gelmeyecegini kabullendim artik. Usb c ve touch id yok diye direniyordum ama sonuncu mini olacak deniyor, endustri de giderek buyuge dogru gidiyor diye 13 mini yi bastim gectim bakalim. Su boyda bi de celik olsaydi tadindan yenmezdi 

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.10.2021 at 01:15, paradoksalkedi dedi ki:

ben de 1 ay once vatandan on siparis yaptim 128 13 hala yok. stok falan hak getire, kesin fiyat da ziplar diye bozmuyorum bekliyoruz mal gibi.

Sabah 10.45e randevu alıp gittim Bağdat caddesine 13ler full vardı. 13 pro 256 ve üstü vardı 256 alıp çıktım online siparişi iptal ettim temiz oldu 

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
On 27.10.2021 at 18:24, Liebe dedi ki:

Sabah 10.45e randevu alıp gittim Bağdat caddesine 13ler full vardı. 13 pro 256 ve üstü vardı 256 alıp çıktım online siparişi iptal ettim temiz oldu 

off şu sırada bekleme olayı olmasa giderim de bi ton para ödeyip bi de 1 saat sırada beklemeye acayip ayar oluyorum. online'dan bugün 13 siparişi verdim inş iptal etmezler

Sosyal ağlarda paylaş

bağıra bağıra geldi zam abi 2 gün önce adamlar 250 dolar ucuza satıyor konumundaydı. teknolojik ne ihtiyaç varsa yapıştırıp geçmek lazım yarın düşük modelini bile alamıcaz bu paralara. 

tabi iphone için tren kaçtı gibi oldu biraz.

Liebe tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben geçen hafta cuma, efsane cumayı beklemeden ipad mini aldım 5500e çünkü biliyordum sürmeyeceğini bu fiyatların. dediğin gibi bağıra bağıra geldi hakikaten. etrafımdaki insanlara da pazartesi günü 2 3 ay sonra alırım diyip erteledğiniz birşey varsa borç harç alın dedim, sadece elektronik değil herşey için. gördük işte. arkadaşım var anadoluya taşındı market açtı kendini eğlendiriyor dün yazmış toptancılar mal vermiyor diye.

Sosyal ağlarda paylaş

On 26.11.2021 at 09:36, Seru dedi ki:

ben geçen hafta cuma, efsane cumayı beklemeden ipad mini aldım 5500e çünkü biliyordum sürmeyeceğini bu fiyatların. dediğin gibi bağıra bağıra geldi hakikaten. etrafımdaki insanlara da pazartesi günü 2 3 ay sonra alırım diyip erteledğiniz birşey varsa borç harç alın dedim, sadece elektronik değil herşey için. gördük işte. arkadaşım var anadoluya taşındı market açtı kendini eğlendiriyor dün yazmış toptancılar mal vermiyor diye.

aynen sadece elektronik değilmiş;

bi hafta daha bekleyeyim dedim koltuk almak için... ne de olsa haftaya black friday indirimleri olur dedim. 2bin tl fazla ödedim ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...