Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

beyler arabistan'da çıktığı saniye yeni modeller dolar karşılığının cüzi bir miktar fazlasına teslim edilir.

her hafta gidip geliyorum isteyene getiririm. watch, iphone, ipad ne isterseniz.

kur böyleyken ayni fiyata geliyor tr'yle nerdeyse :3 pasaport kaydina degmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

mokoko said:

beyler arabistan'da çıktığı saniye yeni modeller dolar karşılığının cüzi bir miktar fazlasına teslim edilir.

her hafta gidip geliyorum isteyene getiririm. watch, iphone, ipad ne isterseniz.

kur böyleyken ayni fiyata geliyor tr'yle nerdeyse :3 pasaport kaydina degmez.

tr fiyatlar açıklansın bi öncede sonra görücez ne kadar fark var arada :D
Sosyal ağlarda paylaş

abi hiç sorma ya ben ilk geldiğimde 1e 1 falandı şimdi 1,65

herşey otomatik pahalılandı. 100 liradan aşşa yemek yiyemiyosun adam gibi dışarda...

neyseki ilk geldiğimde bütün alacağım şeyleri almıştım. iyi ki beklememişim. 1300 tl'ye ps pro 1800'e switch falan aldım zamanında

zamanında dediğimde 1 sene önce falan sadfdasfdsaf
Sosyal ağlarda paylaş

apple millet upgrade etsin diye ilk andan biraz optimize edip zamanla -50%'yi gostertir onlara, bi de 6 ay sonra yapsinlar o testi bakalim

timebomb koymustur kodun icine sirf yavaslatmak icin if date > 2019: sleep(0.1)

yillarca elinizdeki telefonu yavaslatip anca cikip ozur dilediler, cok buyuk skandal
Sosyal ağlarda paylaş

sardalya said:

apple millet upgrade etsin diye ilk andan biraz optimize edip zamanla -50%'yi gostertir onlara, bi de 6 ay sonra yapsinlar o testi bakalim

timebomb koymustur kodun icine sirf yavaslatmak icin if date > 2019: sleep(0.1)

yillarca elinizdeki telefonu yavaslatip anca cikip ozur dilediler, cok buyuk skandal

valla er geç bütün foyaları ortaya çıkıyor. Gerçekten öyle bişi var mı bilmiorm ama mesela huawei işte benchmark app indirilip çalıştırıldığında overclock yapıyomuş alete.. Aynı benchmark testi imzalayan firmayı değiştirip yükleyip çalıştırdığında gerçek sonuçlar ortaya çıkıyor mesela..

Son olaylarda mantıklı bir sav sürdüler ama.. pilin ömrü bitiyor. Yarıda kapanmasın diye yavaşlatıoz dediler sonra istersen buna sen karar ver diye update yayınladılar.

yalnız senin bu dediğin if date komutu gibi bişi varsa ve ortaya çıksa, doğrultamaz belini bir daha
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...