Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

M1pro ya da max kullanıp da laptop'ın kendi hoparlörlerinden müzik dinleyen var mı aranızda? Saçma sapan iyi değil mi? Ben eski macbook pro'yla beraber logitech z207 kullanıyordum, kaldırdım attım. Airpods pro'dan ve xm3'ten falan da daha dengeli (hepsini eq ayarsız kıyaslarsak basları xm3'ten az, tizleri de airpods pro'dan sdf) ve temiz bence. Tabii audiphile değilim ve mükemmel kulaklarım olduğunu iddia edemem ama deneyimleyenler ne düşünüyor merak ediyorum.

Bu arada akustiği iyi bir oda için konuşuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

ipod touch 4th gen ile adim atmistim iosa, 230 dolar 430tl ye falan almistim hic unutmam, 2011 civari sanirim yil :))

cok acayip bi aletti, retina ekrani iphone4te veya ipod touch4thgen de ilk defa görüp etkilenmeyen yoktur zaten

3g-ipod-touch-mockup-by-iphone-download-

MrLevie tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 23.03.2022 at 10:02, deadwoll dedi ki:

M1pro ya da max kullanıp da laptop'ın kendi hoparlörlerinden müzik dinleyen var mı aranızda? Saçma sapan iyi değil mi? Ben eski macbook pro'yla beraber logitech z207 kullanıyordum, kaldırdım attım. Airpods pro'dan ve xm3'ten falan da daha dengeli (hepsini eq ayarsız kıyaslarsak basları xm3'ten az, tizleri de airpods pro'dan sdf) ve temiz bence. Tabii audiphile değilim ve mükemmel kulaklarım olduğunu iddia edemem ama deneyimleyenler ne düşünüyor merak ediyorum.

Bu arada akustiği iyi bir oda için konuşuyorum.

2 adet 14" M1pro gecti elimden suana kadar ikisini de hoparlor cizirti yapiyor diye geri yolladim 3.cuyu bekliyorum sdf. Ses iyi ancak belli bir seviyenin uzerinde low end frekanslarda cizirti/distortion yapiyor.

Daniel Tompkins - Ruins

Su sarkinin introsunu max seviye seste cizirti yapicak mi acaba senin ki ? deneyip paylasirsan sevinirim.

Sosyal ağlarda paylaş

doğru ben de ilk aldığımda bu alt kapakta yanları açmışlar 14"ler ile birlikte, ulan dedim niye kesik bu alt kapak ?

bu arada m1 ile apple benim laptop algımı bozdu. m1 arm olduğu için uyumsuz çok paket var, arada bir problem yaşıyorum geliştirme yaparken ama hem performans inanılmaz, hem şarj inanılmaz, fan sesi duymuyorum hiç bir şekilde, touchpad, ekran, ses vs zaten apple kalitessi rakibi yok başka. inanılmaz bir şey ya.

linux yüklü başka laptopa geçiyorum bazen gerekiyor, attan inip eşeğe binmiş gibi hissediyorum. touchpadden gacırtı sesi geliyor, fanlar durudk yere coşuyor, pil 5 saate bitiyor falan ?

Sosyal ağlarda paylaş

x86 sistemlerde usb portları (genelde gen3 portlara takılı mouse oynatırken) çalıştıkça ve EIST/c stateler ile işlemci hızı inip çıktıkça  statik ses geliyor mobodan ama arm platformlarda böyle bir şey olabilir mi bilmiyorum, işlemcisinin downclock olayını engelleyip bi denesene, sabit clock kalsın. high performance seçeneği falan varsa windows gibi

Silphatos tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

meh. "since the MacBook Air laptops use Lightning ports, you'll need a USB-A to Lightning adapter." bendeki logitech illa malzeme istiyor demek ki bağlanmak için. m345 modeli

air'de 2 tane çıkış var sadece. birine zaten monitörü takıyorum. diğerine de ufak bir usb hub aldım klavyeyi ve gerekirse diğer şeyleri takmak için. ama sarj kablosunu takacak yer kalmadı haliyle. bu sorunu nasıl çözebilirim? 

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08JGD4RQT/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00?ie=UTF8&psc=1

şundan başka çarem var mı? 300 lira buna bayılmam mı gerek illa,

düz bluetooth klavyeler de aşırı pahalı. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...