Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici

iOS 15’e dün geçtim, performans ve pil anlamında bir sorun olmadı. Yalnız odak özelliği güzel ama bildirimler konusunda istediğimi yapamadım. Eskiden telefonu sessize ve rahatsız etme moduna alınca sadece gelen aramalarda titreşim ile çalardı. Gelen bildirimleri ise kilit ekranında görebilmek mümkündü. Genel olarak daha detaylı ayarlar mevcut ama sadece kilit ekranda bildirimleri direkt göremedim, telefonu açtıktan sonra tekrar simgeden geçiş yapmak gerekiyor galiba ?

Sosyal ağlarda paylaş

"

Eskiden telefonu sessize ve rahatsız etme moduna alınca sadece gelen aramalarda titreşim ile çalardı. Gelen bildirimleri ise kilit ekranında görebilmek mümkündü.

"

Bunun için çok şikayet var

15.1 beta da değişiklik yok

Tepki büyük olursa eskiyi eklerler

Tek cözüm telefonun yanında olan tuştan tam sessizlik

Sosyal ağlarda paylaş

55 dakika önce, kizillelma dedi ki:

Eskiden telefonu sessize ve rahatsız etme moduna alınca sadece gelen aramalarda titreşim ile çalardı. Gelen bildirimleri ise kilit ekranında görebilmek mümkündü.

Valla ben epeydir rahatsız etme modu kullanıyorum. Rahatsız etme modunda biri ararsa ne ses veriyor ne titreşiyor telefon. Bildirimler ses çıkarmasa da kilit ekranında görünüyordu evet onları hala çıkacak şekilde ayarlayabiliyorsun zaten. Bence sizin ayarlarda bi sorun var.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
2 saat önce, roket adam dedi ki:

Valla ben epeydir rahatsız etme modu kullanıyorum. Rahatsız etme modunda biri ararsa ne ses veriyor ne titreşiyor telefon. Bildirimler ses çıkarmasa da kilit ekranında görünüyordu evet onları hala çıkacak şekilde ayarlayabiliyorsun zaten. Bence sizin ayarlarda bi sorun var.

Uygulama için izin verirsen bu sefer titreşimle birlikte ekranı açarak bildirimi gösteriyor. Eskiden rahatsız etme moduna alınca bildirim gelince titreşim/ses olmadan ekranda göstermezdi ancak kilit ekranından bakınca bildirimleri kolayca görebiliyorsun. iOS 15 ile bildirimleri görebilmek için kilit ekranını açıp tekrar bildirimler için işlem yapman gerekiyor. Eski haline alabileceğimiz kolay bir yolu varsa direkt yapalım tabii ?

Sosyal ağlarda paylaş

appleın alacağı ceza atıyorum 10m euro ise farklı chargerlardan çok daha fazlasını kazandığı sürece bir şeyi değiştirmeyecek olay gibime geldi.

yıllar önce de tüm telefonları mini usb ye zorlamıştı EU. eski ericson nokia şarj kablolarını hatırlayanlar vardır elbet. apple sallamadı sonuçta.

Sosyal ağlarda paylaş

"We had lunch together most days and spent our afternoons in the sanctuary of the design studio"

"Those were some of the happiest, most creative and joyful times of my life. I loved how he saw the world. The way he thought was profoundly beautiful."

"Steve was preoccupied with the nature and quality of his own thinking,"

"He expected so much of himself and worked hard to think with a rare vitality, elegance and discipline. His rigor and tenacity set a dizzyingly high bar. When he could not think satisfactorily he would complain in the same way I would complain about my knees."

"When her brilliant and inquisitive children ask me about their dad I just cannot help myself,"

"I can talk happily for hours describing the remarkable man I loved so deeply."

"Steve's last words to me were that he would miss talking together. I was sitting on the floor next to his bed, my back against the wall.

After he died, I walked out into the garden. I remember the sound of the latch on the wooden door as I gently pulled it closed.

In the garden, I sat and thought how talking often gets in the way of listening and thinking. Perhaps that is why so much of our time together was spent quietly.

I miss Steve desperately and I will always miss not talking with him."

https://forums.macrumors.com/threads/jony-ive-writes-touching-letter-about-steve-jobs-a-decade-after-his-passing.2315340/

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...