Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Bence hic gerek yok. 11 serisinin su an tek handikapi 5g olmamasi. Yurtdisinda sorun olmaz da 5g cikinca 11’in 2. eli yerin dibine batar. Onun haricinde 11 pro max ve 12 pro max arasinda pek bir fark yoktu, 13 pro maxle arasinda da temel olarak kamera farki olur ama degecek bir fark mi bilemem.

1.5 ay once 12 aldiydim ben s9’la takaslayip, alirken acaba 13’u mu beklesem diyordum ama tam bu upgradelerin beklendigini anlatan bir makale okuyup beklemekten vazgecmistim. Iphone TR fiyatlari da artmis beklenenin aksine. O yuzden iyi etmisim dedim.

5g’nin gelis ve yayginlasma hizina gore 14 ya da 15 beklenebilir 11 ya da 12 kullananlar acisindan. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 senedir haftada 2 oynadigim tenis maclarinin video'sunu kaydediyorum iphone 12 ve tripod ile.

ip13 ne hizda vurdugumu gosteriyor artik ??

aslinda 11k'ya LG OLED CX 55" aliyorum baya da sacma geliyor 10-12k telefona vermek ama 65" 19k vs

xbox 7,5k

diminishing returns mu diyelim, kan alma mi diyelim? tam beyaz yakalim oldum evden calissam bile ?

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

iphone 6 var. GPS bozuldu. hiçbir harita uygulamasında lokasyonu güncellemiyor. bir de uygulamalar desteği kesti. web sitelerine yönlendiriyor.

yapıştırsam mı iphone 13 pro. baktım 7 sene olmuş önceki telefonu alalı. aldım mı kullanıyorum uzun. ama parası koyuyor. Eski modellere baktım ama onlar bile pahalı.

Sosyal ağlarda paylaş

Duz iphone 13 al. Fiyati iyi, telefon iyi. Pro modellerdeki ginmicklere bak, aklina yatarsa verirsin 4 5 daha ama duz 13 de oldukca yeteri. Eger uzun yillar kullanacagim diyorsan 12’den eski modelleri alma 5g yok. 2023 civari cop olacaklar.

bu arada iphone 12’lere cok tatli degisim kampanyalari vardi ve fiyatlari 9700 bandina kadar indi dandik renkler icin.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, deadwoll dedi ki:

eski modelleri alma 5g yok. 2023 civari cop olacaklar.

Doğru diyorsun aslında. Sırf 5g yüzünden 12'den eski alınmaz ki, iphone 13 ile 5g destekleyen bandları da genişlettiklerini söylediler. Üstüne 13'te batarya da daha iyi.. Sonuç olarak 13 almak yine en mantıklısı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...