Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

ios 11.3 baya iyi olmuş şu pil muhabbetindeki yavaşlatmayı kaldırmışlar sanırım. iphone 6 plus ile ios 11e geçtiğimden beri acı çekiyodum sürekli takılmalar ve yavaşlamalar yaşıyodum her türlü app ile bişiler yapmaya çalışırken.

11.3 ü yükledikten sonra yavaşlamalar bitti. herhalde pil gücü yüzünden koydukları yavaşlatmayı kaldırdılar diye düşünüyorum. ztn ayarlar için pil durumu gibi bir menu koymuşlar.

eğer ios 11den beri başlayan yavaşlatmalardan falan sıkıldıysanız yükseltin 11.3 e derim. tabi pil daha fazla harcicak bu şekilde, daha hızlı tükenicektir ama yapıcak bişi yok. hiç olmazsa bi tane app açıcam diye acı çekmem bundan sora.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yok ya öle bişi değil 1 gün önce falan ztn internetten sinema bileti falan aldım öyle bi sorunu yok.

şöyle bi fikir geldi. ben yurtdışındayım ama apple tr üzerinden tr adresime sipariş vermeye çalışıyorum. bazı sitelerde fraud engelleme sistemi varmış yurtdışından siparişleri engelleyen. o yüzden 3d secure patlıyor ve engelliyor olabilir dendi. mantıklı geldi bana da. sonuç olarak alamadım :D

cuma günü akasyaya gidip bakıcam artık

yeni 2018 model ipad'ler mağazalara geldi heralde değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yanıtla 177 Retweetle 2192 Beğen 9919
Yeni sohbet

stef

@steffihellyes
23 Nis
Daha fazla
@tim_cook adlı kullanıcıya yanıt olarak
It’s Children’s Day in Turkey! Will they stop child marriage today....?

57 yanıt 4 retweet 52 beğenme
Yanıtla 57 Retweetle 4 Beğen 52

Bittencourt Seslisi

@Bittencourtxyz
23 Nis
Daha fazla
Child marriage? I would like to invite you to Turkey? We will pay your hotel costs and travel costs? Would you come here?

3 yanıt 0 retweet 108 beğenme
Yanıtla 3 Retweetle Beğen 108

Kriptocu

@Kriptocuu
24 sa.24 saat önce
Daha fazla
Bak bak otele çağırıp çakacak karıya yemezler

4 yanıt 3 retweet 126 beğenme
Yanıtla 4 Retweetle 3 Beğen 126

Bittencourt Seslisi

@Bittencourtxyz
21 sa.21 saat önce
Daha fazla
Yav bi dk

0 retweet 40 beğenme
Yanıtla 1 Retweetle Beğen 40

SunSoldiers

@SunSoIdiers
18 sa.18 saat önce
Daha fazla
Muhabbete bak amk

0 retweet 10 beğenme
Yanıtla 1 Retweetle Beğen 10
Sosyal ağlarda paylaş

iOS 11

iOS 11 Now Installed on 76% of iOS Devices
19 percent of devices continue to use iOS 10

As of April 16, just 0.5 percent of Android devices are running the newest version of Android Oreo, and only 4.6 percent of devices total have Oreo installed. The majority of Android users continue to run Android Lollipop, Marshmallow, and Nougat, operating systems that came out in 2014, 2015, and 2016, respectively.

:)
Sosyal ağlarda paylaş

hayır şu karşılaştırma çok komik zaten. android platformunda bilinen bir durum bu. son sürüm her zaman high end cihazlarda yer alır ve bir süre sonra da bir önceki modellere yüklenir. yine de toplam android cihaz sayısını düşündüğünde diğer sürümler her daim fazla kullanılmaya devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
buraya yazayım dedim;

babalar şimdi benim 6s plus'ta 2 gündür bi sorun çıktı. HAYVAN GİBİ ŞARJI GİDİYOR.

ve bu olurken de aşırı ısınıyor. en boktan kullanımlarda bile gözümden aktığını görüyorum o şarjın ki ekran açık, pili izliyorum işte pıt pıt düşüyor onda bile.

şuan mesela %85'de şarjdan çektim. koşu gittim geldim, o arada 15 dakika kulaklıktan arkadaşla konuştum işte spotify ve runtastic açıktı sadece onun haricinde arada çıkartıp ekrana 3-4 kere baktım o kadar %55'e düşmüş bile.

normalde bu sürede ve bunları kullanımda maks %10 düşerdi.

kullanılanın %20'si sadece telefon konuşmasına gitmiş diyor. %24 instagram. hadi instagram anlarımda %20 nasıl konuşmaya gidiyor ya?

GPS'ten veri çeken runtastik bile %5'ini kullanmış harcananın...

bu ısınması aşırı can sıkıcı ama işte, bi anda oldu. son güncellemeyi de (11.3.1) yapmadım daha. onu yapsam sanki dakikada %1 gidecek gibi hissediyorum.

ne yapayım buna?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...