Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

günlüğü iyice anı defterine çevirdim ama aklıma geldikçe yazayım da ilerde okuyayım hiç unutmayayım

1 mayısa gitmişim vaktiyle, daha önce toma bile görmemişim sıktıkları suyun kimyasal içerdiğini bile bilmiyorum(edit: biber gazını da öyle işte göz yaşartan bi gaz sanıyorum).
neyse oradaki diğer insanlarla biraz konuştum falan, benim gibi ilk kez gelen bir kaç arkadaş daha var. polis yolu kesmiş taksime gitmeye izin vermiyor nolacak diye bekliyoruz
ben de öyle sağa sola bakıyorum sıkılmaya başlamışım artık, bi anda çığlıklar duydum, kafayı çevirdim bi baktım toma hayvan gibi insanların arasına dümdüz girmiş su sıkıyor, bir iki damlası gözüme bir sıçradı gözümü açamaz hale geldim, bir yandan gaz bombalarından göz gözü görmüyor. ciğerlerim sonraları beni astım edecek meretle dolu nefes alamıyorum, almaya çalıştıkça daha kötü oluyorum bir yandan kusuyorum
neyse 1 dakika falan bu halde geriye doğru koştum, adamlar öyle bir gaz atmış ki her yer gaz tabi istediğin kadar git, polis arkadan da kuşatmış sadece dark yokuş bir sokaktan çıkış var

o sokaktan yukarıya doğru birbirinin tepesine bine bine çıktı insanlar, önümde yaşlı bir adam bayıldı duramadım üstüne basıp geçtim, yokuşu çıkıp nefes alınabilecek bir alana doğru gidip bir süre sonra kendime gelince doğruldum bir başka yaşlı adamla(belki aynı kişiydi) gözgöze geldim.

"bak işte şurada birbirimizi ezdik, burayı hiç unutma" dedi. unutacağımı sanmıyorum da gene burda yazılı bulunsun

polise dair, eyleme dair ilk anım da işte budur
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...