Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

8 yediğimiz sezonda gs'den fazla puan toplayıp daha iyi averajla bitirdik.

8 yedik diye 6 puan falan kaybettik sanıyor herhalde bakkal hesabıyla.

100 dolar atalım sussun ağlamasın işte sdasfa

Şu Bjk nin de kendini yarım sezonluk futbol ile nimetten sayması beni benden alıyor. Son 20 küsur senede 3 kere şampiyon olmuş takım GS gibi son 4 senede 3 kere şampiyon olsa nasıl bir özgüven olurdu acaba ?

Dursun başkanı savunmak için yazmıyorum. Savunulacak tarafı yok ama bjkliler de komik.
Sosyal ağlarda paylaş

souldarkorn said:

applev0dka said:

8 yediğimiz sezonda gs'den fazla puan toplayıp daha iyi averajla bitirdik.

8 yedik diye 6 puan falan kaybettik sanıyor herhalde bakkal hesabıyla.

100 dolar atalım sussun ağlamasın işte sdasfa

Şu Bjk nin de kendini yarım sezonluk futbol ile nimetten sayması beni benden alıyor. Son 20 küsur senede 3 kere şampiyon olmuş takım GS gibi son 4 senede 3 kere şampiyon olsa nasıl bir özgüven olurdu acaba ?

Dursun başkanı savunmak için yazmıyorum. Savunulacak tarafı yok ama bjkliler de komik.

gs'nin 15 sene şampiyon olamadığı dönem var.
bunun tekrarının olamayacagının da garantisi yok ?

asıl bu özgüven nerden geliyor böyle boka batmış bir durumdayken.
tüpcü'nün bıraktığı Beşiktaş ortada, aysal'ın bıraktığı gs ortada. benzeri olur 6-7 senede 1 tane sampiyonluk zor görebilir gs.

futbol bu çok şey yapmamak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle mi ?
öyle ise sıkıntı ya. mahmuttheAğlak da öyle dedi bugun. gs önce 1 tane yıldınızı Beşiktaş'a versin çaldığınız şampiyonluklar o kadar ediyor demiş.

şike konusunu aranızda halledin pis muhabbetlere bizim gibi futbolu ile gündemde kalmak isteyen bir takımı cekmeyin pls B)- (bu simayli ile çeto reyizi analım)
Sosyal ağlarda paylaş

şu maç direk manisa fener maçını getirdi aklıma ya. sdf. rahat bir maç diye bakılırken parça pinçik olmuşlardı manisada. anonsçu reyis lay lay fenerbahçe olamazsın şampiyon diye mikrofondan bağırmıştı da olay olmuştu. ligtv İŞTE O HAİN ANONSCU BURADAN O YAPTI O ANONSU diye haber yapmıştı.. sonuç; anonsçu abi haklı çıktı.

https://www.youtube.com/watch?v=qdFDMg9KYEs
Sosyal ağlarda paylaş

abi hahaha
bi arkadaşım fanatik fenerli ve deplasmandaydı bugün ''eto bitmiş'' diye sataşma mesajı attım. gelen cevap;

fbli arkadaş: çaktılar ya sorma, adamlar maçtan sonra ''etoyü gördünüz şimdi s.ktirin gidin'' diye bağırdı. Sahadaydım ben çok koydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...