Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

df said:

uefa'dan nereye alıyo abi. adamlar doğal olarak ülkenin yargısına dayanarak verdiler cezayı. senin yargının yozlaşmışlığı adamı bağlamazki. keşke verilse bjk olarak biz de alırız ama yalan yani. =)

buraya müfettiş yolladı elemanlar. adam rapor üzerine rapor yazdı. gırtlağına basacak fener,içinden söküp çıkaracak tazminatı.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

df said:

uefa'dan nereye alıyo abi. adamlar doğal olarak ülkenin yargısına dayanarak verdiler cezayı. senin yargının yozlaşmışlığı adamı bağlamazki. keşke verilse bjk olarak biz de alırız ama yalan yani. =)

buraya müfettiş yolladı elemanlar. adam rapor üzerine rapor yazdı. gırtlağına basacak fener,içinden söküp çıkaracak tazminatı.

neye göre abi? 30-40 tane tarlalı inşaatlı konuşma var, birbirimizi kandırmayalım. mahkemede beraat bile başka davayı dinlerken bu konuşma ağına takılıp davaya dönüştü diye ve tek başına telefon konuşması delil sayılamaz diye istendi. görüşmeler falan reddedilmiyor. uefa'nın umurunda mı 17 aralıkta tayyipi kurtarmak için yapılan düzenlemeler sayesinde aziz'in yırtması. değil. cas, isviçre federal mahkemesi falan emin olmasa cezamızı onar mıydı? türk hukuku doğru, isviçre'ninki yanlış ok :D
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

df said:

Eminim alacak abi Fener yüklü tazminat.

UEFA ve CAS tarafından Fenerbahçe'mize yüzlerce milyon Euro'luk tazminat ödenecektir. Yandex'e tıklamadan Kalkedon'da bir kanatta Ronaldo diğer kanatta Arjen'i izleyeceğiz.

Teşekkürler koca yürekli adam Aziz Yıldırım!
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

df said:

Böyle ıslak rüyaları Perinçek için bile görmedin. Troll veya alzheimer başlangıcı mı anlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Salih neredeyse antrenmanda bile çim sahaya çıkamıyor yahu, onun bölgesine transfer sezonu başına 3 adam alıyorlar. 2-3 M olsa para değil ileriye yönelik yatırım diye verirsin de 11M para vereceğini hiç sanmıyorum ben de Roma'nın.

Ha verirse temiz para gelir o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu silahlı örgüttü, bilmemneydi Aziz'in üzerine çok daha gidilmek için uydurulmuş şeyler, bunlara itirazım yok. Bu konuda herkes hemfikir zaten. Şike davası bir anda örgüt altında fakrlı bir boyuta çekildi. Söylenen cezalar adam öldürmekten fazlaydı. Bunun saçmalığını dile getiriyorduk zaten.

Bu noktada hedefin gerçekten FB mi yoksa Aziz mi olduğunu hiç bir zaman bilemeyeceğiz gibi duruyor. Bence muhtelemen hedef Aziz'di (daha önceleri bu konularda defalarca yazdığım gibi FB veya herhangi bir klubu ele geçirmenin sanıldığı kadar kolay olduğunu düşünmüyorum), Aziz de bunu çok iyi bildiğinden hiç bir şekilde klübü kendiyle ayırmadı. FB'nin ileri gelenleri de bunun farkındaydı muhtemelen ve Aziz'i yalnız bırakmadılar.

Ancak benim ayrıca belirtmek istediğim nokta yine de tüm bunların olması Aziz'in bu adamların eline geçecek malzemeyi vermediğini göstermiyor. Ben açıkçası Aziz'in bir haltlar karıştırdığını düşünüyorum, yeterli sayıda tarla sürme/tape belgeleri kamoyunda paylaşıldı. Bunlardan fazlası da olabilir ancak olanların doğruluğunu yanlışlığını bir noktada verilen kararlar ve Aziz'in savunmaları gösterir. Aziz'in savunmaları hiçbir zaman şike yapmamak üzerine kurulu olmadı aslında; O klüplerle kişilerin ayrılmaması üzerinden yola çıktı, bu noktada kendi üzerine geldiklerini zaten biliyordu. Yani tutup da savunmanda GS-Sturm Graz maçını örnek vermeyeceksin. Kısacası, bu tapelerde birşeylerin döndüğü kesin.

Bir diğer hemfikir olduğumuz nokta Aziz'in bu hareketlerinin (birşeyler yaptığını varsayarsak) başka diğer klüpler tarafından zaten muhtemelen yapılıyor olduğu. Ama kimbilir Aziz belki bunları yıllardır yapıyordu, belki diğerleri de. Mutlaka GS de hiç şüphem yok. Ancak Aziz'in üstüne gidilince kabak FB'ye patladı. Bu GS'nin veya BJK'nin de başına gelebilirdi muhtemelen, eğer başkanlarının üzerine gidilseydi. Bu noktada bu yine de FB'yi aklamıyor, muhtelemen UEFA-CAS da buna göre karar veriyor. Cemaat - Aziz'in üzerine gidilmesi - Hükümet bunlar CAS'ı bağlamaz. Elde yeterli delil olduğunu görmeleri yeterli. Bu yüzden tazminat filan alamayacaktır FB muhtemelen; ancak bu davada sonuçlandığına göre belki de Aziz'den kurtulmanın vakti gelmiştir FB için. Bu konuda hemfikir miyiz, merak ettiğim konu o..
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

En son "Salih bu sezon sadece bir kez 88. dk oyuna girdi" diye haber okumuştum, geçen maç oynatmışlar demek ki.

Abi futbolu bu kadar takip etmeyip de hem yorum yapan hem modluk yapan adam yoktur, Ömer Üründül 2 yaw resmen sdfsf

Ben tesadüfen maçı izledim çok sevindim girince salih asisti de yapınca tamam dedim gidiyor bu adam
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Tek asistle adam degerlendirmek ne kadar yanlissa yazdan kalma haberle atarlanmak da bi okadar yanlis.

Ama fener kulliyen yanlis

Tek asistle değil ki, yorum yaptım sadece bu adamı çalıştırıp 18e hazırlayıp sahada da deniyorlarsa ve oynadığı kısa sürede güzel de bir asist yaptıysa hocası memnun olmuştur yeterince dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Tek asistle adam degerlendirmek ne kadar yanlissa yazdan kalma haberle atarlanmak da bi okadar yanlis.

Ama fener kulliyen yanlis

Ahaha Ne kadar Esh bir yorum olmuş bu AHAhAha

gözümde her Esh postundan sonra söyle bir ifade canlanıyor

http://media.giphy.com/media/14hqj88pSxeZc4/giphy.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Rewendor said:

En son "Salih bu sezon sadece bir kez 88. dk oyuna girdi" diye haber okumuştum, geçen maç oynatmışlar demek ki.

Abi futbolu bu kadar takip etmeyip de hem yorum yapan hem modluk yapan adam yoktur, Ömer Üründül 2 yaw resmen sdfsf

Ben tesadüfen maçı izledim çok sevindim girince salih asisti de yapınca tamam dedim gidiyor bu adam

1- Moderatör olmak için konuyu bilmek dahi gerekmiyor, düzeni sağlamak gerekiyor. Futbolla ilgilenmeyen biri dahi moderatör olabilir bölümü takip edeceği sürece.

2- Gerçekten futboldan anlamayan kişi arıyorsanız tüm sezon 5 maç oynayıp bu sezon da 17 dakikada sahada kalmış adama "oynatılmıyor" diyen değil, böyle dendğinde "O asist yaptı tamam mööö" diyen insan desekı bu kategoriye koymak daha doğru heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tahminen alıp kiralamak için yatırım yapacaklar. Roma'nın en temel sorunu rotasyonsuzluk ve geçen yıl ondan çok çektiler. Eğer Salih'te en ufak bir olma ihtimali gördülerse ucuza almaya kasabilirler.

Ha 11'e gideceğini ben yine düşünmüyorum ama belli olmaz. Sözleşmesinin son senesindeki formsuz Sow bir şekilde 16'ya satılıyorsa ben artık erkenden olmaz demem sdafsd

Mesela yazın bizden Milosevic'i de istemişti Roma ama maks 5 milyon teklife çıkmışlardı. Milosevic'in şimdiye kadar düşük seviye liginde gösterdiğinin yanında bir tek yazın aldığı u-23 şampiyonluğu var ama alıp kenarda tutup ya da gerekirse kiraya verip, oldurup kullanmayı deniyorlar.

İtalya da tutan yöntem yani Salih'te de deneyebilirler. Deli gibi kazanan kulüpler zaten onlar için böyle yatırım hamleleri saçma değil. Zaten kiralarken sağa sola 1-2 milyon euro ala ala her seferinde maliyetinin yarısını da çıkartıyorlar.

11 değilde 6-7'e falan gitse de iyi işte aslında.
Sosyal ağlarda paylaş

E evet, 2 gün önce bir kere daha oyuna girmiş, 2 dakika + 15 dakika daha gelince toplam 17 dk olmuş :)

Her maçı düzenli takip etmiyorum, nitekim bu hafta kendi takımımın maçını dahi izlemedim, dışarıdaydım. 15 dk oyun oynayıp bir asist yapınca 1,5 sezondur oynamamak değişmiyor ki? Bir hazırlık varsa, ışık varsa, 11 milyonluk bir yatırım varsa bu kadar zamandır neden 2 tam maç boyu oynuyor adam anca, onu sorguluyorum.

Ha, bundan sonra her maç oyuna girmeye başlar, devre arasında 10 maçı oynamış hatta önemsiz maçta 11 çıkmış olur, o zaman tekrar değerlendiririz.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten sırf İtalya Ligi için demedim ben, normalde ben de izlemiyorum da işte romaya bi sempatim var denk geldi baktım ama sen de genel bir özellik bu. Kendi maçlarını bile takip etmiyorsun çoğu zaman karşı takımları zaten özet falan arada takip ettiğini kendin de söylüyorsun, ama alenen her oyuncu her takım hakkında maçları Full 90 dakika takip etmiş gibi yorumları tekrarları izlemiş gibi konuşuyorsun aman neyse banane ya =D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...