Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yok böyle rüya!

Tarist

Öne çıkan mesajlar

said:
Ra_d, 02 Aralık 2002 21:20 tarihinde demiş ki:
ben sürekli rüyamda gördüğüm şeyleri yaşıyorum.ama böle gereksiz şeyler.
mesela rüyamda kantine gelip"hadi dinçer bana bi çay alsana" diyorum oda "olm şurda emre var.ona aldıralım"diyo sora "başka bi arkadaş gelip "beyler ben çay içcem bişi istiyomusunuz" diyo bende "baba seni allah gönderdi" diyorum.sora uyanıyorum.

Aradan baya bi zaman geçiyo bunu yaşıyorum.
eskiden paso "anaaa ben bunu rüyamda görmüştüm diyorum."
artık o kadar sallamıyorum.[hline]And Ra'd glorifies and praises Him,
and so do the angels because of His Awe.

o olayda bana oluyor ya sanki ben bu sahneyi daha önceden yaşamışım gibi .. oluyor insan.. ama baya bir süredir olmuyor ama o rüyaların gerçekliliği ile alakası yok bir rüyamda terminatör den kaçıyordum zauha gerçek mi bu ?[hline]Salatayı sirkeli yaptım yoksa.. limonlu mu seversin ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Ya aklıma yine bomba bi rüyam geldi..yine vampirli ehe

Şimdi kuzenlerimin evindeyiz işte ebevynler briç gibi bişey oynuyolar..evde Dracula var.bi kaç kişinin kanını emiyo ben kurtuluyorum zar zor annemin yanına gelip,''Anne drakula var yardım et''diyorum.''gozune bakma bişey yapamaz'' diyo..sonra
birden bizim evin otoparkına ışınlanıyoruz
drakula geliyo gozune bakmadan dalıyorum buna
baya pis pataklıyorum..hatta alt kısma bi tekme yapıstırıyorum adam yıkılıyo yere..sonra ''pardon,bukadar da ileri gitmek istememiştim''diyorum herif ayaga kalkıp,tokatı yapıstırıyo..bitiyo ruya ehe....
...
..
bitane daha var bunu 3 hafta once kadar gordum..

Nickelodeon daki real monsters ı bilen bilir..bu tipler bizim apt manın koridorunda beni korkutuyorlar sonra kayboluyolar...ardından bi herif bizim eve giriyo guclu hayvan gibi...beni baya pis dövüyo..sonra balkona çıkıpo snirli sinirli bi sigara yakıp,tüttürüyo..sonra ne alakaysa özür diliyorum adamdan..''abi gidicen mi bizim evden,yoksa ben bekliyim mi?'' gibi aptal bişey diyorum...oda küfrediyo sonra da''aptal herif'' diye ezerek,evi terkediyo ve rüya bitiyo..ehe

bi tane duzgun rüya goremeyecek miyim?[hline]Alkol,candır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 06 December 2002 10:13 tarihinde demiş ki:
o rüyasında düştüğünü hissedip aniden uyanma olayı herkesde oluyor, uzun süre önce bunun bilimsel açıklaması olarak atalarımızın ağaçta uyuduğu teorisi okumuştum
LOL ! nerede okudun kahkaha.com da mı ROFL !
zuahahah UçanSam inanma böyle şeylere.. :) :D[hline]arcane, 07 June 2003 02:32 tarihinde bilin bakalım ne demiş. bilemezsiniz tabii. siz kimsiniz lan arcanenin ne dediğini bileceksiniz. adamın 10000 mesajı var. hangi biri nereden bileceksiniz.... bilemezsiniz tabii. he adam olun. :p:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendim roman yazıyorum bastan 15 - 16 tane yeni dunya yaratmaya ve varolanlarını harmanlamaya calısıyorum bu aralar , ruyamda kendi yarattıgım dunyamı gordum ama her sey benım ıstedıgım detaydaydı ben de baskarakterdim ki romanında bas kahramanı benim boyle ruyamda full plate gıymısım kı plate de benım tasarımım neyse boyle bir gece kulubune gırıyorum kendı yarattıgım dunyalardan bırınde ben paladın ım etrafımda aura var bembayaz gırdıgım yer ıse tam bole karanlık bır mekan herkes tıp tıp bakıyor bana ben de oraya bırını bulmaya gıtmısım sonra arkamdan bırı gelıyor ve yarattıgım dunyaya gore yasak olan hatta olmaması gereken bır tabanca cıkartıyor herke korkup kacmaya baslıyor ben ıse paladın felsefesıyle yapma etme dıyorum zamanın dengesını bozma bu sılah burda olamaz dıyorum neyse adam tam ates edıyor ben kendımı yana atıyorum ve kursun plate ıde ayagımıda delıp gecıyor kanlar bosalıyor zar zor ayaga kalkıyorum ama kan anormal fazla sonra bır bakıyorum etrafımı dusmanlarım sarıyor hepsının elınde kılıc var ve hepsıde gercek hayatta serefsızler lısteme gıren adamlar (ben küstügüm ınsanları bır lısteye alırım :)) bırden kılıcları cekıyorlar ve benı desmeye baslıyorlar kı nerdeyse +12312 olan plate kumas gıbı delınıyor her darbede (plate ın ıcınde mıthrıl chaın var ve half plate gıbısınden plakalardan olusuyor plate platınıumdan yapılma ve yuzeyleri gümüş kaplı ayrıca bır tuy kadar hafıf ve cok fazla buyulu ozellıgı var) sonra kan ter ıcınde uyandım ve aynı ruyayı 3-4 kez daha gordum artık delırme raddesıne gırdım gırıcem[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...