Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New York Yeni Kamera Izleme Sistemleri

TuyluCeket

Öne çıkan mesajlar

Yıllarca süren çalışmalarımız sonucunda özel şirketleri düşünürken birden büyük bir işe giriştik, New York Belediyesi ve NYPD ile anlaşma imzaladık...

Şuan için herhangi bir gizliliği olmadığı için açıklamakta sorun görmüyorum.

Tüm NY kameraları bizim sistemimiz ile check edip analizlerini yapacağız bu analizler FaceID ve ActionPredict analizlerinide içeriyor.

Yani bununla beraber tüm kameraları bir sistemde toplayarak, şuana kadar manual olarak inceledikleri videoları biz bir kişinin nerdeymiş nere gitmiş anında çıkartabileceğiz. Bunun yanı sıra silahlı bireyleri anında testpit edebiliyoruz bunları da tagleyeceğiz.

Yani örnek vermek gerekirse; eğer bir dükkanı soyacaksanız bizim BIGDATA AI bunu farkediyor, bizde bunu polise bildirip "bakın bu adam dükkanı soyabilir dikkat edin" diyebilecegiz. Yada yüzünüze maske taktınız hemen polise bildircez maskeli var diye.
Birçok yerde bu yüzden UHD kamera değişikliğine gidecez.

NY'daki tüm patileri izlicem artık kaçamazsınız NIHAHA asklfasjlkfas
şaka bi yana kısacası GG no RMK diyebilirim NY halkı için smiling smiley

Ayrıca devlet daireleri için de konuşmaktayız direkt kimlik testipi yapılan yüz tanıma istiyorlar henüz sonuçlandırmadık.

Bigdata AI miz ile gurur duyuyoruz!

Bana tüm bu konularda yardımcı olan arkadaşım harold'a en içten teşekkürlerimi sunuyorum

http://oyster.ignimgs.com/mediawiki/apis.ign.com/person-of-interest/thumb/b/b9/Poi_harold_finch.jpg/228px-Poi_harold_finch.jpg

bu da yeni çalışma arkadaşım, kod adı Control

http://www.joel-linger.com/wp-content/uploads/2015/01/Person_of_interest-Control-Alt-Delete6-750x410.png
Sosyal ağlarda paylaş

manve said:

hangi kanalda gosterime giriyor?

ne demek istediğinizi anlamadım

İlk mesajda kendisine teşekkür etmeyi unuttuğum crymearivercia kod adlı üst düzey görevliye de bu fırsatla teşekkür etmek istiyorum, gerekli koridorlarda bizim için lobi faliyeti yürüttü adasında kızlarla tatil yapmak yerine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...