Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

versiyon problemi

Spiegel

Öne çıkan mesajlar

selamlar patch 6.2 geldi fakat onceden actigim karakterlerde halen patch 6.1.2 gozukuyor oyun bu yuzden yeni bolgelerde gorev alamiyorum ve yeni icerikten yararlanamiyorum. yeni karakter yaratirsam patch 6.2 goruyor oyunu. nedendir bu /reload komutunu vs kullandim. baksa bir sey dusunemedim su anda cok sacma bir problem.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla login oluyor yeni charlarla 6.2 den giriyor. Mevcut charlarla 6.1.2 diyor. Çok saçma ben de anlamadım nasıl oluyor böyle bir şey. Çözemedim bir türlü.

bu arada mac kullaniyorum, direk launcherla girmeye calissam da battlenetten giriyor macte, cozemedim ticket da attim ama halen donus olmadi yetkililerden. cok acaip bir problem. karakterlerimle mi ilgili acaba umarim cozulur.
Sosyal ağlarda paylaş

yok mu beyler bu duruma bir care bulabilecek aranizdan, interfacei resetledim dosyalardan, her turlu seyi yaptim ama karakter bazli sorun gibi duruyor client degil. karakterler 6.1.2 de kaldi bir sekilde yeni acinca 6.2 diyor cok sacma bir durum.

bu arada guncelleme yeni karakter ayni serverda actim tekrar 6.1.2 baska serverda 6.2 yani serverla alakali bir problem de olabilir, nasil cozulur bu?
Sosyal ağlarda paylaş

yok adamlar da cozemiyor durumu saka gibi sahiden. bana surekli update the client clear cache bilmem ne, yok iste interface i resetle, pram resetle diyen bile oldu macte. adamlara inatla bu client bazli bir problem degil serverla alakali yaziyorum, onlar da bana inatla hala interface, game update bilmem ne diyorlar. kapaticam accountu en sonunda, yillardir birakmadim su oyunu bu yuzden birakicam 11 sene sonra.

twisting netherdaki karakterlerim oyuna eski patchten log in oluyorlar. bu serverda yeni karakter acarsam onlar da reski patchden log in oluyor.

farkli bir serverda karakter acarsam 6.2 yeni patchden log in oluyor, ne kadar salak bir sorun bu ya nasil boyle bir sey olabilir anlamiyorum acikcasi, neyse en kotu kapatacam accountu yani nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

DoubleW said:

WTF klasörünü silmeyi dene ozaman sadece

dostum wtf ile falan alakasi yok, oyun tamamen updateli yani yeni versiyonda sildim bastan yukledim zaten ttnet kota mota da kalmadi, serverla alakali bir sey benim cozebilecegim bir sorun degil anladigim kadariyla. wtf ile falan alakasi olsaydi baska serverda yarattigim karakterler de eski patchden girerdi oyuna, onlar yeni patchden giriyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

benim de gelmiyor iste ne varsa yapilabilecek hemen hemen hepsini yaptim, benim cozebilecegim bir problem degil sanirim, bir sekilde realm transfer yapip geri transfer etmeleri mi gerek baska realmden ayni karakterden bana yaratmalari mi gerek nasil bir seyse onlarin cozmesi gereken bir sey, yoksa bu boyle wtf ile interface ile oynamakla alakali degil 0 dan kurdum oyunu modeme routera bilmem neye her seye reset attim, en kotu baktim 29 haziran yenileniyor oyun suresi, 29 haziran sabahi kapatirim accountu kafa rahat hayatima devam ederim =)
Sosyal ağlarda paylaş

FINALLY, I found a solution. Just delete your patch folder. It is located in World of Warcraft/Data/patch. Then restart your battle.net app and the patch should load itself. I think the problem was with the predownloading of the patch files a month ago. It just thought it was the latest version already and didn't check for updates.

bunu denedin mi? patch i tekrar çekmeyi yani gidip bug lı hazır çektiği patch i mi kullanıyor seninki 0 dan yüklemek için acaba?

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/15060197846

yoksa bunlardan biri sen misin ueaheu

birde başka bilgisayardan girmeyi denedin mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

FINALLY, I found a solution. Just delete your patch folder. It is located in World of Warcraft/Data/patch. Then restart your battle.net app and the patch should load itself. I think the problem was with the predownloading of the patch files a month ago. It just thought it was the latest version already and didn't check for updates.

bunu denedin mi? patch i tekrar çekmeyi yani gidip bug lı hazır çektiği patch i mi kullanıyor seninki 0 dan yüklemek için acaba?

http://eu.battle.net/wow/en/forum/topic/15060197846

yoksa bunlardan biri sen misin ueaheu

birde başka bilgisayardan girmeyi denedin mi?

valla baska makinada deneyemedim ama mac kullaniyorum windows var bootcamp farkli bir hdd olarak goruyor yani tamamen ayri diskler, oraya oyunu yukledim, ordan girdim 0 kurulu oyunda gene eski patchde char, yani server ve o serverdaki charlarimda bir bug olustu benim anlamsiz bir sekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...