Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dirty Bomb

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Bunun konuyu açmamışız la. Hep aynı tür Enemy Territory, Quake Wars, Brink'i yapan Splash Damage'ın yeni oyunu, f2p ama p2w değil, bronze loadout üstü sadece kozmetik, bronze yapmak da çok kolay, sadece karakter fiyatları 50k falan 1 tane açmak için 1 hafta oynamak lazım, ama ingame currency ile de alınabilir olmaları iyi sonuçta. Brink'ten güzel, sevdim ben baya open betada deneyin.

http://store.steampowered.com/app/333930/

http://www.youtube.com/watch?v=DXnomjJPQsE
Sosyal ağlarda paylaş

kaderin olmuş sen preorder yapma. ben de brink preorder mağduruyum bu arada, gerçi zamanında steam summer sale piyangosyundan 5 oyunla beraber çıkmıştı preorder, her zamanki gibi para vermedik ama sonuçta başka bi şey isteyebilirdim onun yerine gabe abiden

bi de şu var ama brink patchlerinden sonra bu oyundan 2 kat daha iyi olmuştu ama community kalmadı tabii, en son tek serverda 10 kişi oynuyodu ahuehuae. brinki direkt f2pye çevirseler daha güzel olurdu ama bethesda illallah dedirtmiştir garanti
Sosyal ağlarda paylaş

oyun ağır kötü

beğenen neyini beğendi anlamadım

production value sıfır

gameplay desen yok
grafik desen yok
customization desen yok
map tasarımı desen yok
class mekanikleri desen inanılmaz yüzeysel
silahların sesleri, geri bildirimleri, tactical use'ları rezalet
animasyonlar, kan effectleri, vuruş hissi, ışıklar, gölgeler çöp
dx9

ilk başta normal fps oynar gibi oynamaya çalıştım, 10/4 fln bitirdim

sonra baktım oyun baya internet kafe tayfası için yapılmış, sprint'e sonsuza kadar basılı tutarak (stam falan hak getire) otistik gibi zıplayarak shotgunla vurdum ayaklarında paten takılıymış gibi hareket eden adamlar 24/5 mi ne bitti, mvp. uninstall.

q3 kurun oynayın, yazın günah vaktinize asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...