Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Tavern Brawl

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

FreEmoon said:

Demek ki elimizde zaten olan legendary kartların çıkma oranını arttırmışlar

Bana da elimdeki beyazlardan 3 tane daha çıktı, demek ki herkese elindeki kartlar çıkıyor amaçları insanlara dust kazandırmak. Demek ki yeni update geldiğinde dustla bişeyler yapılacak BÜYÜK OYUNU ÇÖZDÜK
Sosyal ağlarda paylaş

Ya ilk brawl ne kadar eğlenceliydi, class challange desen değil komik kural desen yok, şimdi baygınlık geliyor oynarken. Değişiklik olsun diye bu hafta paladin maladin denedim de cık keyifsiz geçiyor oyunlar. İlla böyle yapacaklarsa en fazla 2-3 deckle falan sınırlamaları lazım, daha bi challange focused deckler lazım.

Ki en güzeli işte ilk haftaki gibi naxx/blackrock oyun dışı herolarıyla geyik kapışmalar olur
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

FreEmoon said:

Bana da elimdeki beyazlardan 3 tane daha çıktı, demek ki herkese elindeki kartlar çıkıyor amaçları insanlara dust kazandırmak. Demek ki yeni update geldiğinde dustla bişeyler yapılacak BÜYÜK OYUNU ÇÖZDÜK

HASSIKTIR. Bana da çıkan epic bende vardı... Ulan bunu nasıl düşünemedim ya... Niye artık haftaya geri arttırırlar çaktırmadan legendary düşme oranını inşallah. Yoksa dust arttırsalar bi boka yaramaz.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

axedice said:

FreEmoon said:

HASSIKTIR. Bana da çıkan epic bende vardı... Ulan bunu nasıl düşünemedim ya... Niye artık haftaya geri arttırırlar çaktırmadan legendary düşme oranını inşallah. Yoksa dust arttırsalar bi boka yaramaz.

heh sabonis denize düşen yılana sarılır misali daha fazla güldüremezdin beni ya...

Anlamada zorluk mu çekiyorsun anlamıyorum ki . rarity düşdüyse İlla niye leg cıksın ?
Epic'te fazla cıkabilir ,double rare cıkabilir, gold rare cıkabilir, leg.'te fazla cıkabilir.

Benim dediğim buydu ama sana anlaman ayrı bir mesele... illa tersinden anliycan ve demediğim şekilde götünden atıcaksın.
Yok %50 leg. cıkma artmışmış, leg yerine bu hafta epic cıkmışmış.

He oldumu olmadımı onuda bilemiyorum dedim zaten sadece ortaya arguman attim ama sana birşeyler oldu bir anda... Yazılı birşey olmadıgı sürece de ispatliyacak birşey yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

hebele hübele

Masticore said:

sabonis said:

axedice said:

FreEmoon said:

heh sabonis denize düşen yılana sarılır misali daha fazla güldüremezdin beni ya...

Anlamada zorluk mu çekiyorsun anlamıyorum ki . rarity düşdüyse İlla niye leg cıksın ?
Epic'te fazla cıkabilir ,double rare cıkabilir, gold rare cıkabilir, leg.'te fazla cıkabilir.

Benim dediğim buydu ama sana anlaman ayrı bir mesele... illa tersinden anliycan ve demediğim şekilde götünden atıcaksın.
Yok %50 leg. cıkma artmışmış, leg yerine bu hafta epic cıkmışmış.

He oldumu olmadımı onuda bilemiyorum dedim zaten sadece ortaya arguman attim ama sana birşeyler oldu bir anda... Yazılı birşey olmadıgı sürece de ispatliyacak birşey yok zaten.

sanki bi ben dalga geçiom he. milletin dalga geçmesinin belli bir sebebi var. rate falan artmadı, artmış olsa bunu açıklamamaları mümkün değil. bu kadar basit. hani tartışacak yanını geçtim, dile getirecek yanı bile yok.
drop date düşürdüklerinden şüphe etsen falan anlarım, karşı çıkarım ama hani komplo teorisidir falan derim bi yandan da. ama "çaktırmadan arttırdılar bence" dersen bunun saçmalığını anlatmak zorlaşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...