Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

1080p döndüre döndüre izlemek lazım. efsane bölüm olmuş. aksiyon çok iyi ama writing kıt zaten yok gibi bişiydi.

Spoiler

cidden lannisterlar dışında kimse de liderlik vasfı yok. dothrakileri karanlığa salmak nasıl bi mantıktı. tam melisandre türkleri müslümanlığa geçirmişken.

nk de literal glass cannon çıktı. zaten hiç bir şekilde şansları yoktu yani nk salaklık yapmasa.

Xenus tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Bu ne lan zerre tatmin olmadım.

Savaş sahnesi dediler, flee foreveeeer hasgs

Trench başında duran zombilere de Mel mel baktılar

Bölümün tek iyi yanı başlangıçta dothrakileri paketleyen kar topu zombilerdi.

Sonda dragona da ayar oldum, ulan khaleesin aşağıda can cekisiyor son olay bitince geliyorsun yanına.

Arya da onca zombi arasından heyo deyip uçtu elini kolunu sallaya sallaya ohooo

Ensesi kalın kimse de ölmedi önceki bölüm neyin dramasini yaptınız pffff

MrLevie tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

balerion öldü diğeri yaralı işte.

cersei'nin şansı yüksek görünüyor da işte orada bir twist gelecek mi acaba. bu savaşı son saniyede kazandırma sistemi de baydı bayağı.

bir de her şey o kadar karanlıktı ki, çoğu yerde ne olduğu görülmüyordu bile. maalesef hayal kırıklığı biraz

mascio tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

19 dakika önce, mascio dedi ki:

link mümkün müdür yayın patladı

10 dakika önce, Flassh dedi ki:

ABİ CILDIRACAM SON 4DK TA YAYIN GİTTİ EN HEYECANLI YERİNDE REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Siz de bitime 2 dakka kala giden yayından sonra link ararken bölümün sonunu öğrendiniz mi benim gibi ? gelin el ele tutuşalım, bi dernek kuralım.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, pattisliborek dedi ki:

Abi mayın tarlasında gezmek link aramak. Bir iki saate düşerdi torrente akardın. Yazık etmişsin. 

Spoiler

tam night king bizim kötürüm oğlanın orda çüksüzü öldürüp yürüdü öyle bitti, 70k kiş ifalan izliyordu bi de asdsdf

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Komutan dedi ki:

Kitapta böyle olacağından emin değilim.

Spoiler

Bence de öyle olmayacak. Dombili arya öldürecek demiştir belki ama nasıl ne şekil olacak anlatmamıştır. Zaten kendisi de anlattı. Ben kafamdaki hikayeyi kabaca anlattım gerisi yapımcıların hayalgücü olacak diye. 

NK nın da mk ama ya. Jon charge atıyor. Raise dead basacağına kapış işte yani. Arkandan ambush atacak chardan tinerci bıçağı yenir mi yani... Bırakılır mı o el boşta lel. 

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...