Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

bu bolumun tek iyi yani 

Spoiler

Brienne' nin knight oldugu sahne...gerisi kabak tadiydi valla.
Bir sonraki bolum 80 dakika, bakalim neler gorecez

Bir de 4 bolumde ne anlatacaklar cok merak ettim. 

Onumuzdeki bir bucuk bolumu savasa harcarlar bence. Kuzeyde yenseler oluleri sonra da kalan kucuk bir orduyla Guneye Cersei'ye inerler 5. bolumde o bitse, son bolumde de kim tahta oturuyor, Bran'n three eyed taven olayi diye bitirirler ki, heyecan yaratsinlar Spin Off icin 

Sosyal ağlarda paylaş

30 dakika önce, samaella dedi ki:

Ne biliyim mavi alev içinden sesler falan. Saklıyordur belki ?

ahaha kele bak ya komple unutmuşuz onun hikayesini.

zaten savaşın bir anında kesin bir atraksiyona girecektir. Ben daha çok melisandre ile alakalı bir numara yapar diyordum ama sorcerer summonlarsa çok acayip olur sdfg
gerçi bu sahne kings landingde geçiyor olması lazım, ya oraya geri dönecek bir şekilde ya da bir şey çıkmayacak bu sahneden.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

abi kingslandinge falan gitmiyor NK yoksa bran görürdü zaten.

NK nın öyle ordu toplayayım derdide yok zaten ne gerek var adam niye riske girsin. Dedeler geldi işte dragon gördümü mızraklıcaklar hoş her taraf dragonglass kaynıyor, ilk salova patates olması gerekiyor dedelerin.

Ki daha clegane bowl var yani. O yüzden bu bölüm dedeler ölür, winterfell düşer

ekipten kurtulanlar bronnla buluşur kinglandinge köle olarak satılırlar. Sonra NK hepsini öper

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, aquila dedi ki:

spinoff devami olmicak ki?

olacakti ya? iptal mi olmus? Ben targeyranlarin Westrosa gelisiyle ilgili olacak diye biliyorum. Dragonlar filan.

edit: simdi anladim dedigini, evet devami olmayacak ama en azindan bizi hikayenin en basina goturecek bir yerde bitirebilir, "spinnoff'a" hazirlik derken onu demeye calismistim

zeper tarafından düzenlendi
yanlis anlama
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

iyi de bran gördüğü çoğu şeyi söylemiyor ki zaten? söylese bile “yazık lan sakat :((“ tribinde herkes kimse sallamıyor elemanı. aslında en iyi silahları bran orada ama ne kendisi şöyle yapalım diyor ne de diğerleri kardeş sen ne yapabilirsin diyor.

bence winterfell’i kuşatan grupta nk görünmemesi kings landinge gitti demek. hatta orayı full zombileştirecek ve daenerys ile ikinci bir burn them all vakası yaşanacak tahminimce.

Sosyal ağlarda paylaş

spinofflar bu kadar tantana yaratmaz ya.

zaten kitap bittiğinden bu yana dizi de geri gitmeye başladı. dombili ana hatları söylemiştir kabaca gerisi senaristlerin kalemi. içerik sıkıntısı çok belli yani.

Spoiler

normalde kitaplar bitmiş olsa 60 ar dakikadan 2 bölüm helalleşme izlemezdik abi. zaten son 2 sezondur oradan oraya teleport oluyor karakterler, çoğunun da içi doldurulmadan oldu bittiye getirildi. grrm yazsın da adam gibi bitirelim hikayeyi...

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

dombili 6. kitabı bitirmiştir ya. bence dizinin sonlamasını bekliyor. önümüzdeki sene patlatır kitabı.

belki de aklında birkaç farklı son var tombiğin. ilkini senaristlere fırlattı. fanların tepkisine göre b planına da gidebilir. güzel taktik.

pattisliborek tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...