Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

27 dakika önce, mascio dedi ki:
  İçeriği gizle

arya'nın ölmeme ihtimali yok benim gözümde bu arada. sonuçta borçlu olduğu ölümler var şu anda ve sanmıyorum yani öyle kolay kolay "neyse ya bu da ayrıldı bizden" tadında bir tepki vereceklerini.

Spoiler

belki ayrıldı değilde all according to keikaku gözüyle bakıyolardır :d

Jaegerjaquez tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Abi kalitesi kötü bu arada, şimdi izlemeyi bitirdim aceleye de gerek yok yarın ağzınızın tadıyla izleyin isterseniz. 

İlk bölümdeki diyaloglar vs. çok kötüydü ve bölüm çok aceleye gelmiş duruyordu, 2. bölümde daha iyi işlenmiş bence.

Spoiler

Millet internette sövüyor gene bir şey olmadı diye ama gerekli altyapıyı oluşturması, kıskaç altındaki insanların psikolojisini yansıtması vs. açılarından güzeldi bence bu bölüm. saving ryan'da nazi saldırısı öncesi oturup konusuyorlardı, ordaki gibi yarı duygusal bir ortam vardı.

Bran'in things we do for love dediği yerde kahkaha attım bu arada çok iyiydi xd xd

Bi de bu night kingin herkesi zombi yapıp sonsuz gece getirmesi olayı narutodaki infinite tsukuyomi olayını hatırlattı.

µh tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

kezban hemen mal mülk peşine düştü gerçeği öğrenince.

bone'la altyazı mı beklesek acaba derdine düştüm önce sonra /r/freefolk'ta biri "Dont worry about that mate, its easy to follow since the writing is dogshit. Used to need subtitles myself in the first couple of seasons because the writing was so complex. Now its like my little brother wrote this script." diye yazmış, görünce aman neyse dedim. izledim harbi dogru asdf

56rcd8zmdmt21.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

Ya savas oncesi atmosferi falan iyi hos da, gereksiz uzatilmis gibi geldi.

Haftaya Hound, Lady Brienne, Beric, Davos mavos ne kadar yan char varsa hepsi gidecek belli. Tormund'da gidici.

Ha bu arada kimse de Bran'e sen necisin nereden biliyorsun demiyor. Sanki herkes 3-eyed raven muhabbetini biliyormus gibi. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sotto dedi ki:
  Gizli içeriği göster

Ya savas oncesi atmosferi falan iyi hos da, gereksiz uzatilmis gibi geldi.

Haftaya Hound, Lady Brienne, Beric, Davos mavos ne kadar yan char varsa hepsi gidecek belli. Tormund'da gidici.

Ha bu arada kimse de Bran'e sen necisin nereden biliyorsun demiyor. Sanki herkes 3-eyed raven muhabbetini biliyormus gibi. 

Hound, Mountain ile dövüşmeden ölmez gibi geliyor. Brienne de ölmez diye tahmin ediyorum.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Kotu bolumdu bence, 1-2 olay keyifliydi sadece. Filler bolum yapmayi basarmislar 6 bolumluk final sezonunda.

Spoiler

brien’in olay keyifliydi, iyi oyunculuk olunca resmen duygulaniyor insan. Jon’un aciklama sahnesi o kadar kotuydu ki sinirlendim resmen. Boyle mi konusulur bu khalesi ile. Kimse Bran’e “sen kimsin ya?” demiyor, tyrion dedi, onu da gostermediler, reaction veren bir sahnesi olmadi falan. Taktik sahnesi 1 sahne sadece. Boyle buyuk bir olayin taktigini, planlamasini, gerilimini daha iyi vermeleri gerekirdi.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...