Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

5 dakika önce, sacrolash dedi ki:

2. bolum fragmanina baktim goygoy gene pef 

Gizli içeriği göster

danny kingslayer i almis karsisina affediyo galiba

3. gunun safaginda geliyorlar geyigine bi bolum daha yicekler heralde cuksuz greyjoy jamie brienne falan yicek 2.bolumu

9-6 mesaili patiler aksam 8-9 gibi gelirler dfsgsg

affetme olmaz sansanın gözüne girmesi lazım sarı kızın

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, zeper dedi ki:
  Gizli içeriği göster

bana sanki Targeyran isareti gibi geldi? daha onceki olen insanlari da atlari filan mesela hep o sekilde dizdiler...ote yandan Targeyranlarda ilk insanlardan geldigi icin? belki de onunla alakalidir. O cocuk cok urkutucuydu ama ya.

Targaryenler ilk insanlardan gelmiyor. Targaryenler Westeros'a aşağı yukarı 300 sene önce gelmişler, ilk insanlarin gelişi ise 10.000 yıldan daha eski.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, paradoksalkedi dedi ki:

Şu ejderhaya binme işini çok abarttılar eyer yok bir şey yok elle tutunarak nasıl duruyorsun abi öyle hayvan 100km hızla yana falan yatıyor

hadi jon snow tutunur adeleli çocuk ama danaris nasıl tutunuyor o patlıcan kollarıyla onun açıklaması yok

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, Komutan dedi ki:

Targaryenler ilk insanlardan gelmiyor. Targaryenler Westeros'a aşağı yukarı 300 sene önce gelmişler, ilk insanlarin gelişi ise 10.000 yıldan daha eski.

peki targeyranlar nereden geldi. Ilk insanlar geldi ondan sonra evilirip Targeyran Stark aileleri olustu biliyorum. Bir de bir yerde Starklar ilk insanlarin soyundan geliyor diye bisi duymustum. Kisaca hepsi birbirine girdi haha.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...