Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

mascio said:

wight questi niye yapıldı yaaaa

herkes salak bir tek siz akıllısınız arkadaş ya. bu quest iki tane major olayın zeminini hazırlamak içindi sizin de muhtemelen anladığınız üzere.

ahahah sen çok yanlış anlamışsın. neden böle bi senaryo yazıldığını tartışmıyoruz zaten. elbette nedeni var. blizzard balance changes diye de yazdım ben hatta.
karakterlerin kendilerine beyinsiz ötesi bir neden ile quest yaratıp komple kuzeye gitmelerine laf etti herkes.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

wight questi niye yapıldı yaaaa

herkes salak bir tek siz akıllısınız arkadaş ya. bu quest iki tane major olayın zeminini hazırlamak içindi sizin de muhtemelen anladığınız üzere.

deli kızı ikna etmek için değil miydi? hangi olaya zemin hazırladığının ne kadar saçma bi nedenle yapıldığıyla ne ilgisi var
Sosyal ağlarda paylaş

duvarın büyüsü bozuldu zaten. bozulmuş olması lazım yani bran yüzünden

tyrion eğer ihanet ederse karakterine çok ters olur. ha çocuk için endişeliyse ok sdfs.

sansa ve arya çok belliydi böyle olacağı. en azından yaptıkları dalavere ufak bir italian job kıvamında olsaydı. ama iyi oldu beyliş'in gidişi. çoktan haketmişti.beyliş'in karakteri gereği yalvarıp ağladıktan sonra bi kevin spacey kötülüğü bekledim rol yaptığına dair. ama harbiden ağladı galiba dfs.

cersei küçük düşünüyor bayağı. ortalık survivor moduna döndüğü zaman onu koruyacak bi 4 duvar ve askerlerin önemi yok. kar kış karambol olacak işte bütün krallık. sen adam toplasan ne olacak.

finalde beklenenin dışında bir şey olmadı. en azından ghost'u falan göreydik bi.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...