Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

3 mesaj yukarda var aradaki kalite farkı, cillop gibi izledim diyenler var hala. üzücü la :(

neyse girmeyelim daha buralara, hatta twitch'te de chat'e ve sesli donation olan streamerlara bakmamak lazım, kesin yeriz spoiler :D

ha böle leş renkler ve düşük fps ile izleyeceksem de sırf spoiler yemiim diye izlerim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

6x06

arya neden hançeri sansaya verip döndü gitti ya? bir de o çantadaki suratlarda tanıdık kimse var mıydı anlamadım. winterfell'deyken suratların birkaçını kullanmış olabilir mi arya? birilerini oyuna getirmek için.

acaba arya beylişi çoktan öldürdü de sansanın yanına onun kılığında mı gitti? sdf

Sosyal ağlarda paylaş

kozalak said:

6x06

arya neden hançeri sansaya verip döndü gitti ya? bir de o çantadaki suratlarda tanıdık kimse var mıydı anlamadım. winterfell'deyken suratların birkaçını kullanmış olabilir mi arya? birilerini oyuna getirmek için.

acaba arya beylişi çoktan öldürdü de sansanın yanına onun kılığında mı gitti? sdf

o kadar da değildir abi, beyliş sağlam karakter diye onun ölümüne en az 4 dk ayırırlar, öyle oldu bittiye getirmezler

Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

spo yerim diye izledim. elbette bir düzgün release değil, ama leak standartları için iyi diyebiliriz.
ama öyle cillop gibi falan atıp tutmayın. takılıyor arada, bir de renk açılıp duruyor beyaza.

abi afedersin de gidip bokum bokum ispanyol gerizekalılarının leakını izlersen laf edersin

adam gibi söylüyoruz düzgünü var hatta eşşek herif de düzgün versiona altyazı hazırladı. ha buna boktan diyorsan da zaten gg git 4k bekle

btw kılıç göz mü açtı orada?

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...