Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

GONDARCENGIZ said:

6. bölüm izlemediysen açma

şimdi bu dragon buzmu üflicek? nası olcak abi o iş benim kafam almıyo, nefes alamıyo malum ölü, nefes yerine su yükleyip hayvana buzmu üfleticekler acaba fdsfs

[video]https://youtu.be/BCr7y4SLhck?t=2m36s?feature=oembed" width="459">

O ejder kings landing e gidip sehirdeki herkesi undead yapacak.

Sosyal ağlarda paylaş

ep6

gerçekten neden üzerinde bütün öldürmeye çalıştığın insanların oturduğu ejderha yerine, 400 metre uzaktan uçarak gelen ejderhayı vurmaya çalışırsın ki?

night king de cahilmiş arkadaş. hayır bir de yerde oturan ejderha diğerlerine göre bayağı bir büyük boyutta yani. acaba mızrak delmez diye mi düşündü diyeceğim de mantıklı bir açıklama getiremiyorum şu olaya. sırf viserion ölsün diye uğraşıldıysa (drogo viserys vs'si için.) kızı bindirseydiniz viserion'a o otursaydı falan ne bileyim.

garip ya vallahi bir şey diyemiyorum. leak'i sanki kendi fikriymişcesine teori diye sallayan arkadaşlara da uzun zamandır götümle gülüyordum, şimdi herkes anlamıştır herhalde soytarıları sdfhg.

hbo arıtk yedinci bölümü de sızdırırsa çok sevinicem. bitsin gitsin bu çile.

Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

ep6

gerçekten neden üzerinde bütün öldürmeye çalıştığın insanların oturduğu ejderha yerine, 400 metre uzaktan uçarak gelen ejderhayı vurmaya çalışırsın ki?

night king de cahilmiş arkadaş. hayır bir de yerde oturan ejderha diğerlerine göre bayağı bir büyük boyutta yani. acaba mızrak delmez diye mi düşündü diyeceğim de mantıklı bir açıklama getiremiyorum şu olaya. sırf viserion ölsün diye uğraşıldıysa (drogo viserys vs'si için.) kızı bindirseydiniz viserion'a o otursaydı falan ne bileyim.

garip ya vallahi bir şey diyemiyorum. leak'i sanki kendi fikriymişcesine teori diye sallayan arkadaşlara da uzun zamandır götümle gülüyordum, şimdi herkes anlamıştır herhalde soytarıları sdfhg.

hbo arıtk yedinci bölümü de sızdırırsa çok sevinicem. bitsin gitsin bu çile.

night king

abi evt, hareket halinde olan hedefi kucuk hedefi vuruyor asdfad. zoru severim mi demek istiyor nedir?

Bir de neden ilk basta night king'e saldirmadilar anlamadim, savas biterdi direk.

Sosyal ağlarda paylaş

Belli basli torrent sitelerinde var cok kasmaya gerek yok. Birde HD sizdirmislar, kalite-ses yerinde.

Ep6 - Leak - Spo

Bu bolumde hep beklenenler oldu.
Ice Dragon, Dany-Jon romantizmi (ulan halan o senin), zaten karda yuruyen ekip fellowship of the ring. Iyice LOTR a bagladi dizi.

Bolumun en boktan kismi Arya-Sansa muhabbetleri. Arya'da insaniyet oldugunu biliyoruz ama niye psikopat katil dialoglari izledik.

Sosyal ağlarda paylaş

s6e6

13 dk izledim ve aryanın sansayı köşeye sıkıştırması mutlu etti. şu "proud" lady tavırları baymıştı karakterlerin. zaten cersei - daenerys var bir de sansa çekilmiyor aynı saçma karakterde. derinliği falan da yok. plot tarafından "güdülmekten" başka bir işe yaramıyor.

arya, öte yandan, gerçek bir stark. önceki bölümlerdeki saçını hatırlamıyorum da bu bölümdeki bütün detayıyla eddard stark saçı. hareketleri bile eddardvari MUH HONUR MUH DIGNITUR sürekliliğinde. legal varis olması (piç değil john gibi) ve yanlış hatırlamıyorsam bir kaç sezon önce tecavüzcüsünü iğnelemiş olması da puan katıyor tabii.

Sosyal ağlarda paylaş

Vicissitude said:

s6e7

13 dk izledim ve aryanın sansayı köşeye sıkıştırması mutlu etti. şu "proud" lady tavırları baymıştı karakterlerin. zaten cersei - daenerys var bir de sansa çekilmiyor aynı saçma karakterde. derinliği falan da yok. plot tarafından "güdülmekten" başka bir işe yaramıyor.

arya, öte yandan, gerçek bir stark. önceki bölümlerdeki saçını hatırlamıyorum da bu bölümdeki bütün detayıyla eddard stark saçı. hareketleri bile eddardvari MUH HONUR MUH DIGNITUR sürekliliğinde. legal varis olması (piç değil john gibi) ve yanlış hatırlamıyorsam bir kaç sezon önce tecavüzcüsünü iğnelemiş olması da puan katıyor tabii.

Kardeş jon piç değil.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...