Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

beklenenden düşük bi bölümdü. leakleri falan bilmiyorum ama olayın gidişatı çok belliydi zaten, pek şaşırtmadı. sadece

drogon'un kendi başına bişiler hissedip jon'u kurtarmaya gideceğini ve jon'u kurtarırken öleceğini düşünüyordum. whitewalkerların instant kill skill'i olması çok kötü oldu gg wp westeros.

Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

ya yapmayın ya

arkadaş gandalfın kartallarından ne farkı var alalsen şimdi bu durumun kafayı yedim şuan

edit: walking dead olmuş dizi

kitaptan ayrıldığından beri lotr çakması bi sürü sahne oldu zaten. daha dün yazmıştım.

Xenus said:

mesajların hepsini okumadım ama

dizide "I wish you good fortune in the wars to come." kalıbını kullanan herkes (arthur dayne, mance rayder) öldü. deathflag'ı açtılar. jon zaten gandalf gibi göçecek diyardan büyük ihtimal. hayatı night king'e bound gibi abuk bi twist gelebilir ne biliyim.

https://www.youtube.com/watch?v=YMWEjWMP6a0
https://www.youtube.com/watch?v=6Mr076-xwo4

şu da pippin-palantir. harbiden sağlam esinlenme var.

yüksek bütçeli bölüm ama iyice hollywood sığlığına bağladı ya

7x6

benjen niye jon'la gitmiyor, 5 sn'de ölüyor. night king niye 5000 mt ilerideki dragon yerine önünde immobile duran dragona atmıyor mızrağı.

jon da danaryos'u seksler haftaya. dizinin temposu uçtu iyice. daha 2 bölüm önce tanıştılar lan dsdfg

Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar mallık yapacağını sanmıyorum hbo'nun ya, büyük ihtimalle düşük kalite sızdırıp reklamını yapıyor. sızmayı hayvani contain edip sadece küçük bir kısmın izleyebilmesini sağlıyor, onlar da nasıl olsa bir daha izleyecek iyi kalitesini. yani 30m usd'lik bölüm çekip hemen hepsini sızdırmak, bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

yüksek bütçeli bölüm ama iyice hollywood sığlığına bağladı ya

7x6

benjen niye jon'la gitmiyor, 5 sn'de ölüyor.

mallık işte. benjen duvarı geçemiyor sanırım gerçi ama ölmesine ne gerek vardı bilmiyorum. gerçi ölmüş müdür onu da bilmiyorum. white walker olmuş da olabilir. zaten night king sokmuştu buna, dragonglass ile durdurmuşlardı. ona bi şey olduysa ww olur, içeriden çökertir çeteyi sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...