Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

sansa

sansa'nın winterfell'de yalnız kalması hayırlı olmayacak. bence jon kalisi ile birlikteyken night king duvarı geçebilir ve north'u talan edebilir.

çok fazla gitme gitme dediler ve orda bi boklar olacak.

ben euron'u sevmedim ya. kesinlikle bi cofri veya remzi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sansa

sansa'nın winterfell'de yalnız kalması hayırlı olmayacak. bence jon kalisi ile birlikteyken night king duvarı geçebilir ve north'u talan edebilir.

çok fazla gitme gitme dediler ve orda bi boklar olacak.

ben euron'u sevmedim ya. kesinlikle bi cofri veya remzi değil.

onlar 1 sezon daha yürür, çok yavaşlar fds
Sosyal ağlarda paylaş

elestiri. cunku bence bok gibiydi bu bolum.

ben cok rahatsiz olmadikca agir elestirmem ama bence en kotu bolumdu simdiye kadar ki.

niye?

ya abi kac sezondur kral kurtaricak lafi var prophecy falan. old valeryin'da KADIN DA OLABILIR oldu bi anda. cunku baska kimsenin aklima gelmedi CEVIRI HATASI OLDUGU. red womanin ana dili old valeryin bu arada. melisndre once stanis dedi sonra yok yok con sinov dedi simdi kalesimi oldu savior.

skik cuksuz sever misandeinin aklina geldi ya o aslinda ole demek deil demek... BI O MU BILIYO CEVIRI YAPMAYI MK

uzerine hayvan gibi fleetle gidiyoydu yara reek ve o dorne karilari. ya cocuk mu sikiyosunuz oyle bi gemi savasi mi var abi? LAP diye belirmek yuzlerce gemiyle falan. bide direk ana gemiye daldi euron.

euron zaten zorlama bi villian. adi gecmemis 6 sezon bi anda belirdi erasmustan gelmis sifayini siktiim. tam bir firlama erasmuslu ya. interrail yapmis gelmis baba cok acayipti yurtdisi diye geziyo.

sonra jon sinov tam ogreniyo dragonglassin altinda dragonstone madeni var BAK NOLUYO HEMEN KALESIDE ORDA ZATEN YAAAAA falan.

hizlandiricaz diye anasini siktiler orgunun. setup icinde bi derece mantikli gidiyo diye game of thrones iyiydi. zaten martin yazmayi biraktigindan beri baya kalitesi dusmustu dizinin son bolumde artik boku cikti.

yeni izledim ilk sezonlari falan nasil iyi. sonra ikinci bolumu izleyince yapicaniz isi sikiym ama ya dedim

yani unsulliedle tyrelle dorne ile neydi o atcilarin adi khallar falan onlarin irkiyla UC TANE DRAGONLA ONLARCA GEMIYLE KALESI GELIYOR

JAMIE GIDIYO SENI WARDEN OF THE SOUTH YAPARIZ DIYE DEAL YAPMAYA CALISIYOR.

BITANE SKIK ARBALET BULMUSLAR YA AMK SANKI 200 METREDEN INEK MI VURUCAN DRAGON VAR HAVADA UCUYOR ALEV PUSKURTUYOR BITANE ARBALETLE HAREKETLI TARGET MI VURCANIZ

arya disinda hicbiseyi sevmedim son bolumde. bi o salak dornelu karilar telef oldu o iyiydi. sansanin buyumus havalari surekli bok koklamis gibi ekspresyonundan ibaret.

LITTLEFINGER OLDU APTAL ROMANTIK. ONCE ANNEYE SIMDI KIZINA FALAN. O BOLE KNAVE CUNT GITTI SALAK ROMANTIK SAPSAL BI ADAM KALDI REDHED FETISI.

SONRA O KADAR AY VARYS GOTUNU YIRTMIS MILLETI EKLEYE EKLEYE KHALESI KHALESI DIYE DIYE HERSEYI TEHLIKEYE ATMIS DURDUK YERE SEN BASKA KRALA SEYAPTIYDIN DIYE ANLAMSIZ BI SORGULAMA BI ANDA FALAN. NIYE MELISANDREYI AFFEDECEK ONAYAK YAPTILAR O KONUSMAYA.

valla en kotu bolumdu ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Ving dogru soylemis.

Gemi savasi super sacmaydi. Iki armada karsi karsiya geliyor. Euron kimsenin ruhu duymadan amiral gemisiyle diger amiral gemisine ram yapiyor. O arada catapultlarla karsi armadayi yok ediyor. Bari gemi gorundu filan deseydiniz. Boyle bir sacma deniz savasi yok. Anladik Daenerys fazla guclu, biraz gucunun kirpilmasi lazim ama azcik mantikli yap.

Misandre nin memeler guzelde koca sezonda 7.bolum yapilan dizi icin cok uzundu sevisme sahnesi. Daha kilit olaylara odaklanmalari lazim. Birde insan soyunmadan once odanin kapisini filan kapatir.

Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

elestiri. cunku bence bok gibiydi bu bolum.

ben cok rahatsiz olmadikca agir elestirmem ama bence en kotu bolumdu simdiye kadar ki.

niye?

ya abi kac sezondur kral kurtaricak lafi var prophecy falan. old valeryin'da KADIN DA OLABILIR oldu bi anda. cunku baska kimsenin aklima gelmedi CEVIRI HATASI OLDUGU. red womanin ana dili old valeryin bu arada. melisndre once stanis dedi sonra yok yok con sinov dedi simdi kalesimi oldu savior.

skik cuksuz sever misandeinin aklina geldi ya o aslinda ole demek deil demek... BI O MU BILIYO CEVIRI YAPMAYI MK

uzerine hayvan gibi fleetle gidiyoydu yara reek ve o dorne karilari. ya cocuk mu sikiyosunuz oyle bi gemi savasi mi var abi? LAP diye belirmek yuzlerce gemiyle falan. bide direk ana gemiye daldi euron.

euron zaten zorlama bi villian. adi gecmemis 6 sezon bi anda belirdi erasmustan gelmis sifayini siktiim. tam bir firlama erasmuslu ya. interrail yapmis gelmis baba cok acayipti yurtdisi diye geziyo.

sonra jon sinov tam ogreniyo dragonglassin altinda dragonstone madeni var BAK NOLUYO HEMEN KALESIDE ORDA ZATEN YAAAAA falan.

hizlandiricaz diye anasini siktiler orgunun. setup icinde bi derece mantikli gidiyo diye game of thrones iyiydi. zaten martin yazmayi biraktigindan beri baya kalitesi dusmustu dizinin son bolumde artik boku cikti.

yeni izledim ilk sezonlari falan nasil iyi. sonra ikinci bolumu izleyince yapicaniz isi sikiym ama ya dedim

yani unsulliedle tyrelle dorne ile neydi o atcilarin adi khallar falan onlarin irkiyla UC TANE DRAGONLA ONLARCA GEMIYLE KALESI GELIYOR

JAMIE GIDIYO SENI WARDEN OF THE SOUTH YAPARIZ DIYE DEAL YAPMAYA CALISIYOR.

BITANE SKIK ARBALET BULMUSLAR YA AMK SANKI 200 METREDEN INEK MI VURUCAN DRAGON VAR HAVADA UCUYOR ALEV PUSKURTUYOR BITANE ARBALETLE HAREKETLI TARGET MI VURCANIZ

arya disinda hicbiseyi sevmedim son bolumde. bi o salak dornelu karilar telef oldu o iyiydi. sansanin buyumus havalari surekli bok koklamis gibi ekspresyonundan ibaret.

LITTLEFINGER OLDU APTAL ROMANTIK. ONCE ANNEYE SIMDI KIZINA FALAN. O BOLE KNAVE CUNT GITTI SALAK ROMANTIK SAPSAL BI ADAM KALDI REDHED FETISI.

SONRA O KADAR AY VARYS GOTUNU YIRTMIS MILLETI EKLEYE EKLEYE KHALESI KHALESI DIYE DIYE HERSEYI TEHLIKEYE ATMIS DURDUK YERE SEN BASKA KRALA SEYAPTIYDIN DIYE ANLAMSIZ BI SORGULAMA BI ANDA FALAN. NIYE MELISANDREYI AFFEDECEK ONAYAK YAPTILAR O KONUSMAYA.

valla en kotu bolumdu ya.

KLJUSADFKSJDG
yüreğine sağlık karşim
Sosyal ağlarda paylaş

vingthor

"Melis sözün tam karşılığını bilmiyor, köle kız açığa çıkardı" gibi bir durum yok ki. Sadece o zamana kadar hep bi erkek olduğunu düşündüğü için kralları destekledi, kadın olabileceğini bilmese khaleesi yanına gitmezdi herhalde. Orada köle kız bizim için girdi araya bir nevi, düzgün çeviremeyen de khaleesi oldu işte.
Gemi savaşı olayına katılıyorum ama yakınması biraz saçma bir konu. Gelmiş geçmiş neredeyse tüm aksiyon sahneleri bu tarz absürdlüklerle şahlanıyor. Yani o aksiyon olacak her türlü, sıkıcı bir savaş çekmek istemezler. Eh 2 bölüm Euron'un Yara'ların gemiye ulaşmasını izleyemeyeceğimize göre direkt daldırmışlar asdf Bir de adam da greyjoy, gemileri-karşı tarafın taktikleri falan biliyor. Bilmiyoruz bir de belki büyü falan kullanılmıştır?
Littlefinger'da evet saçma bir halde şu an. Bence bu karakterin önceki sezonlar çok hypelanmasının sonucu şu an yaşadığımız hayal kırıklığı. Hep böyle bir mastermind, yedek plan adamı gibiydi. Sürekli ne twist yapacak diye beklettirdi. Ama düşününce herif Vadi'yi ele geçirdi, snow a savaş kazandırdı falan.. Hikayedeki rolünü oynadı artık diye varsaymak çok da tuhaf olmaz. Jon Snow'un bunu gırtlaklaması ile ilgili sahne düşündürücü tabii Nigger'ın önceki sayfa söylediği gibi bir forshadowing olabilir (Jon'a direkt bir şey yapabileceğini sanmıyorum ama dolaylı bir kötülüğü dokunur belki yine, veya tam tersi iyi bişiler yaparak ölür)

Genel olarak o hızlandırılmışlığı hissediyoruz gerçekten evet :( Karakterlerin sezon süren yolculukları olurdu şimdi herkes her yerde. Baya önemli olaylar lönk lönk oluyor.. Ama ben bölümü sevdim ya, bir diziden daha fazlasını bekleyemezdim.

Sosyal ağlarda paylaş

abi o sonuna katilmiyorum. efsane dizi yapiyosun. dizinin efsane olmasinin sebebi kilic kalkan savas falan deil guzel twistler cok iyi karakter gelisimleri olay orgusu falan.

e simdi tutup bunu skip atinca dizinin bi olayi kalmiyo ki

bu kadar izledik sictilar sivadilar ama bari ne oldugunu gorelim diye izliyomus gibi hissediyorum su anda.

ki ben ilk bolumu gayet beyendim son sezon da iyiydi bence fena deildi. battle of bastards en sevdigim got bolumu olabilir.

baska dizi izliyomus gibi hissettim kendimi dunku bolumde.
Sosyal ağlarda paylaş

Emaleth said:

cersei ve ecderler

o ejderha okuna da daha var bence, dany king's landing'e hemen gelecek gibi görünmüyor.
diğer yandan tırstım ben azıcık. ejderhalara bişey olmasın pls. interwebz en az biri düşecek diyor, ağzınızdan yel alsın plx.

Komodo ecderi

Ejderhalar çok mu hayırlı yaratıklar da ağzımızdan yel alsın? Şimdiye kadar en fazla çocuk yiyip bina yıktılar, serbest bırakıldıkları anda FFA herkese dalıyorlar falan. Riverlandse gidip hot pie ı canlı canlı mideye indirdiklerinde mutlu olacak yine ejderlerin tarafını tutacak mısın ha tutacak mısın?!..

said:

sam

diğer yandan, sam arc'ını tamamladı mı acaba diye de kıllanıyorum. dragonglass'ı buldu, mormont'u iyileştirecek, daha naapsın. yapacak bir şey bulamazsa gg.

Şişman

Samwise -pardon- Samwell hikayenin survivorı, yazarın avatarı. Tabii ki başına bişi gelmeyecek, JRR'a bi selam olarak bittersweet endingin sweet kısmını yaşayacak ve ölen kahramanların hikayelerini gelecek stark nesillerine aktaracak.

said:

ayrıca bir production spoiler olarak

o obsidian bıçak arya'ya geçecek bir şekilde, dergi kapağı çekimlerini böyle öküzcesine trollememişlerdir herhalde hm?

Catspaw daggerı diyorsan bbsidian değil dragonsteel. Gerçi o da whitewalkerları kesebiliyor, öyle bi ima varsa dikkate alınmalı evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...