Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

trailer analizleri ve gecen sene redditte leak olan tum sezon bilgileri uyusuyor hep, zaten trailerlar baya cok seyi gosteriyor aslinda sezon boyunca ne olacak biliyoruz hep o acidan sdf.

hos kitapla pek bir alakasiz oldugu icin bircok sey artik generic fantasy izlegec tier benim icinde.

Yav şu trailer analizlerini niye izliyonuz?

Bilerek ve isteyerek spoylır yemeye ne gerek var ki? Anlamadığımdan soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

spoiler neyin onemsiz seyler benim icin, diziyide cok sallamiyorum zaten daha 6. sezonu yeni bitirdim asd

adam olmeden kitaplar bi ciksinda gerisi onemli degil.

Altıncı kitap çıkar da yedinciden emin değilim. Adam HBO için yapılan ve şu an için beş tane olan spinofflarda da çalışıyor.

Neyse ki Nightflyers ve Wildcards dizileri HBO dışında yapıldığından Martin o dizilerin kadrosunda yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Kit Harington Had To Film 15 Hours Of Fake Scenes To Throw Off 'GoT' Plot Spoilers

The most closely guarded of scripts, rumour has it that if a member of the GoT cast reveals any plot points from an upcoming season of the show then they are thrown into a cage full of hungry bears with self-esteem issues.

Ok, while that might not be strictly true, Kit Harington has revealed that he did have to film hours worth of fake scenes with the sole purpose of throwing off paparazzi and those looking to ruin the plot for the show's seventh season

Insanity!

http://www.esquire.co.uk/culture/tv/news/a16063/kit-harington-game-of-thrones-season-7-fake-scenes/
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...