Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

onceki build up
ondan onceki build up
sonuncusu bildigin 0.

bi tek cercei gelin alin gotunuz yiyosa dedi. orasi guzeldi
arya hikayesi boka sardi
edmure blackfish cok cok cok kotuydu
jaimenin edmure ile konusmasi bayikti.
tyrionun muhabbeti acaip bayik ve gereksizdi

daenerys, yani sehrin kusatma altinda, sen dev bir ejderhayla geliyosun. insan bi ates kusar gemilere, ben burdayim mesaji verir dosta dusmana. hirsiz gibi balkondan girdi gizlice. ya bi de, madem hirsiz gibi geleceksin. once ejderhalarinin yanina gitsene onlari cikarmaya. kim icin ne icin sarayin tepesine gidiyosun. pompacin da, sari ayi da orada degil.

hound. aha dedim konu tekrar brotherhood without bannersa geldi, orda malum kisi cikacak. birseyler olacak. bekle bekle yok. bombos gecti.

yani butun sezonu filler ve build up bolumlerle gecip herseyi son 1-2 bolume koyacaklarsa ben birakirim izlemem daha.
pron izler gibi atlaya atlaya izlemek lazim heralde artik
Sosyal ağlarda paylaş

Önümüzdeki savaş hakkında

Bana göre savaş şu şekilde olacak fragmandan anlatıgım kadarıyla. Ramsey'in ordusu çok daha kalabalık - büyük ihtimalle jona bağlı kuzeyli güçleri ile willdlingler savaş alanında ayrı düşeçekler. Wildlinglerin kalanlarının kuşatıldıgını gördük. büyük ihtimalle jon ve kuzeyli dostları da kuşaltılacak tam bu sırada vadi birlikleri gelecek ve savaşı bizimkiler kazanacaklar. Benim Tahminim ramsey ile jon savaş alanında karşı karşıya gelecekler ve Jon ramseyi öldürecek. Ramseyin yanındaki tüm kuzey beyleri ve boltonun kalanları Jona bağlılık yemini edecekler. serçeparmak ise tahminimce kuzeyin kurtarıldıgını ve şimdi nehirovanın kurtarılması gerektigi yönünde gaz verecek. Jon kuzey kralı olacak.

Sosyal ağlarda paylaş

bran

duvara uğramadan, edd abisinden helallik almadan birden savaş yerinde bitmez bence...
benjen güneye geçebiliyor mu daha onu bilmiyoruz, duvarda bir takım olaylar görmeden bran'i ana hikayeye löppedenek dahil etmezler derim.

bir de

savaş

"tam yenilecek gibi olurken vale şövalyelerinin gelmesi" çok bayat diil mi?
oraya bi twist şart.

mormontlar

ayıya dönüşecek bence. adamlar shapeshifter pls :P
*hype*

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...