Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

yumy said:

barbu said:

yumy said:

taş adam zımbırtısı

Dokunup bulaşma olayı lordfriendzone'un hastalığı kaptığı adamlardan geçebiliyor bir tek sanırım yani kaynaktan.Ya da hastalığın vücudun tamamına yayılmış olanlardan falan?

Shireen dizi başından beri öpüyor milleti yoksa şap şup zaten..

Taş adamlarla ilgili fikir

Ya. bildiğimden değil ama öyle olsa, Tryion'a sormazdı, sana dokundular mı diye, veya Tyrion da ona sormazdı "ya sana" gibisnden. sanki bulaşıcı direk bu.

Birbirlerine sorma sebebi illa "ay sana dokanmayım bari" falan değildir herhalde ya. Ben o sahnede hani sadece olaydan sonra "yaralandın mı?" gibi bir soru olarak algıladım onu, kendini korumaktan ziyade..

Shireen tedavi edildi yalniz. O yuzden ilerlemiyo hastaligi, kimseye gecmiyo falan. Onun disinda hastalik o taslasan yerlere dokununca ya da tamamen tas adam olunca geciyo diye tahmin ediyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler okumak istemeyenler zaten girmesin artık hiç, 2 mesaj falan var herhalde spoiler içinde olmayan.

Dragon

Bir de şu dragonları nasıl kontrol ettiğini anlayabilsek. Zaten yakınlarda mıydı? Telepati mi yaptı? Önceden niye sözünü dinlemedi de şimdi dinlemeye başladı? Ya da Tyrion geldiği için her şey yoluna girecek mi :D Bence sonuncusu.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...