Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

son bölüm beklenti, 9. bölüm spo

herkes arya zehri basacak diyo ama yazar abiyi az tanıdıysam salaklık yapanı çocuk mocuk dinlemeden doğruyor. korkarım o pedo saplayacak çocuğa. o arada zehri verebilir onu bilmem de verilen işin değil adamın peşine düştü, adamda 1 değil 2 değil 3 kere farketti bunu.

kalisiinin uçtuğu sahne çok çakma değil miydi, stüdyoda uçurduk, vantilatörle saç dalgalandırdık, arkaya da bezden manzara koyduk kalitesinde?

Sosyal ağlarda paylaş

arena sahnesi

bi de şey çok komikti ya, dragon indi böyle herkesi ızgara yapıyor. millet korkmadan orada duruyor sanki ellerindeki hançeri dragona atacaklarmış gibi. birden yoktan mızraklar var oldu lan. herkes spearmen oldu, herkes mükemmel atışlar yapmaya başladı falan. lan o kadar mızrak nereden geldi bir anda.

Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

s5e9

abi bir şeyi anlamadım ben. çok dikkatli izlemiyorum ondan fark etmemiş olabilir. bu şövalye abimiz daş adam markını yedi. bu mark dokununca bulaşmıyor mu? abi khaleesiyi elledi. hatun marklanmadı mı şimdi?

ben onu sordum kimse cevap vermedi
kitapçılar bilir dendi onuda cevaplayan olmadı

kitapta böyle detayda hatırlıyamadım
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

s5ep9

ya marka dokunması lazım dicem de, stannisin kızındada o mark vardı ve marka da dokunuyorlardı yanı.

belki tam transformasyon sonrası oluyordur o iş

o mark durdurulmuş bi mark yalnız.
bi şekilde stannis bir sürü büyücü falan mı ne getirtip bi şekilde durdurmuştu diye söylemişlerdi.
kızın vücuduna da yayılmıyordu zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

bingildak said:

s5e9

abi bir şeyi anlamadım ben. çok dikkatli izlemiyorum ondan fark etmemiş olabilir. bu şövalye abimiz daş adam markını yedi. bu mark dokununca bulaşmıyor mu? abi khaleesiyi elledi. hatun marklanmadı mı şimdi?

ben onu sordum kimse cevap vermedi
kitapçılar bilir dendi onuda cevaplayan olmadı

kitapta böyle detayda hatırlıyamadım

komple taş adama dönüşmesi de geriyor olabilir

Sosyal ağlarda paylaş

taş adam zımbırtısı

Dokunup bulaşma olayı lordfriendzone'un hastalığı kaptığı adamlardan geçebiliyor bir tek sanırım yani kaynaktan.Ya da hastalığın vücudun tamamına yayılmış olanlardan falan?

Shireen dizi başından beri öpüyor milleti yoksa şap şup zaten..

Sosyal ağlarda paylaş

arena

ben abimiz neden khaleesiyi elledi anlamadım ya. ulan insan riske etmez. kadına aşık bir de. en ölümcül lanet midir, büyü müdür, hex midir nedir onu taşıyorsun. niye sevdiğin kadını mıncıklıyorsun daş ellerinle.

neyse belki bir sonraki bölümde anlaşılır.

khaleesi mark'a ölürse dizi bırakırım zaten

YETER
İÇİMİ
GURUTTUNUZ
YETER

Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

taş adam zımbırtısı

Dokunup bulaşma olayı lordfriendzone'un hastalığı kaptığı adamlardan geçebiliyor bir tek sanırım yani kaynaktan.Ya da hastalığın vücudun tamamına yayılmış olanlardan falan?

Taş adamlarla ilgili fikir

Ya. bildiğimden değil ama öyle olsa, Tryion'a sormazdı, sana dokundular mı diye, veya Tyrion da ona sormazdı "ya sana" gibisnden. sanki bulaşıcı direk bu.

Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

s5ep9

AAAA bidakka lan.
dur dur
kalesinin en büyük ejderhası bu degıl kı? dracarys ti o en buyugu.

s4ep4

köle kentini yakan, pazarlık ıcın getırdıgı ejderra dracarysti.

en büyük dracarys, bu drogon. yanı kafestekılerden bırısı bu, herhalde cıkardı?

cevap

yo 2 faklık zindan da, bu da kaçmış olan en büyüğü

Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

yumy said:

taş adam zımbırtısı

Taş adamlarla ilgili fikir

Ya. bildiğimden değil ama öyle olsa, Tryion'a sormazdı, sana dokundular mı diye, veya Tyrion da ona sormazdı "ya sana" gibisnden. sanki bulaşıcı direk bu.

Birbirlerine sorma sebebi illa "ay sana dokanmayım bari" falan değildir herhalde ya. Ben o sahnede hani sadece olaydan sonra "yaralandın mı?" gibi bir soru olarak algıladım onu, kendini korumaktan ziyade..

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...