Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Ya baltacim. Cok ugrasiyorum soyle sacma seylerden huzursuzluk cikarmayayim diye ama zorluyosunuz.

Tahminini de "bence" diye yaz. Korra konusunda oyle yaptik mesela, cok mutluyduk zira tahminin hem son bolumde neler olduguna dair bi beklenti olusturuyo hem de "lan acaba spo mu bu?" diye dusunduruyo insanlari, yine beklenti olusturuyo.

Zor degil sunu engellemek.
Sosyal ağlarda paylaş

tahmin diye bütün kitabı yazabilirsiniz ya onun sınırı yok ki

stanise kayacaklarını belirten hiç bir şey olmuyor bölümde

mesela kalisi dragonuyla terketti, maskeliler korktu kaçtı
geri kalanlara ne olacak bir önemi kalmıyor
belki hiç göstermeycekler bile ne yaptıklarını
direk konseyle başlatcaklar

ama stanisde öyle değil
büyüler yapıldı, kuzey baskın yaptı, devamı gelmedi
neyin tahminini neye göre yapıyorsun derler kardaş

Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Çünkü bu benim tahminim. Kitapta ne olacağını bilmiyoruz, diziyle kitap zaten ayrıldı belki 6. kitapta bu olaylar hiç olmayacak.

Tahminler, yorumlar falan spoiler artık anladığım kadarıyla, çünkü konuyu okuyanlar ayırt edemiyor spoiler mı veriliyor diye.

Maskeliler

Bundan sonra yemez, boru değil dragonlar geldi, dragon fear.

Sosyal ağlarda paylaş

İyi de bence dersem aaa acaba spoiler mı yedim diye ağlayan bir xaenini gözümde nasıl canlandırayım? İşin eğlencesi nerde kaldı? Melissandre aslında the othersın ajanı yazdığımda mesela, önüne bence eklersem barbunun gözyaşlarını nasıl sağabilirim?

Hiç bizleri düşünmeyin zaten, hep şikayet edenlerin tarafını tutun =/
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

İyi de bence dersem aaa acaba spoiler mı yedim diye ağlayan bir xaenini gözümde nasıl canlandırayım? İşin eğlencesi nerde kaldı? Melissandre aslında the othersın ajanı yazdığımda mesela, önüne bence eklersem barbunun gözyaşlarını nasıl sağabilirim?

Hiç bizleri düşünmeyin zaten, hep şikayet edenlerin tarafını tutun =/

Senin gibi yapani dusunmuyorum abi zaten. Direkt atiyorum bolumden. Nasi isinize gelirse artik.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

9.bolum maskeliler

Valla oyle pek de korkmuslar gibi degillerdi, gayet sislediler dragonu. Hani dragon deyince mizrak falan islemez gibi geliyodu, baya hayal kirikligina ugratti dragon olayi. =)

Maskeliler

Tamam şişlendi de, sonuçta dragona bir şey olmadı, hatta kendine kızarmış maskeli hazırladı iki düzine kadar. Tahminimce gerek görmediği için şişman büyümesine ara verdi, bir daha ki sezona daha da büyütür onu. Bir de bundan iki tane daha var. Dragonların zaten pek yerden olaylara müdahele edeceğini sanmıyorum, olayları bu zaten, Khalesi hava kuvvetleri, uçarken zor saplarlar o mızrakları.

Sosyal ağlarda paylaş

finalden beklentim

khalesiyi bir daha göstermeyecekler muhtemelen o hikaye bu sezonluk sonlandı bence.

arya bir cinayet işleyecek gibi. hatta westerosa doğru yola çıkabilir tekrar.

akgezenler bi süre piyasada olmayacaklar bence. en yakın sornaki sezonun sonuna doğru.

sansa ve stannisle yiyecekler finali bence. belki ufak bi hodor süprizi yaparlar :)

Sosyal ağlarda paylaş

s5ep9

stannisin öleceği kesin gibi bişi ya, aptal çünkü.
Ayrıca kinslayer oldu oda ayıb

s5ep8

sansayı merak edıyorum ben, yanı yanına aldı tirbişonu ramseye sokabilirse (Kİ HİÇ BECERECEGINI ZANNETMIYORUM) cok sasırtır benı

yalnız trionla dıgerlerı arenada kaldılar oyle dımdızlak? maskelılerın onları oldurmesını ne engellıcek?

bence kalesi bi sonraki bölüm bütün şehri yakar

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...