Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

Hangi post bu? Benim mesajım değil, benim soruma cevap veren sparkın postu editlendi

FYI
di said:

Suark said:

Daha bugüne kadar 1 kere spoiler vermedim kimseye, her mesajım da nizamidir.

Senin anlamadığın şey, birine tuzak kurup spo vermekle, spoilerların oldugu baslıkta konusmak aynı sey degıl.

Ama bekliyorum, umarım sözünün erisindir.

Daha bi kac gun once mesajin editlendi modlardan biri tarafindan spoiler yasak diye. Nasi vermedin?

Su tartismalarin yeri burasi degil bu arada, haliyle konuyu rahat birak plz.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Hangi post bu? Benim mesajım değil, benim soruma cevap veren sparkın postu editlendi

FYI
di said:

Suark said:

Senin anlamadığın şey, birine tuzak kurup spo vermekle, spoilerların oldugu baslıkta konusmak aynı sey degıl.

Daha bi kac gun once mesajin editlendi modlardan biri tarafindan spoiler yasak diye. Nasi vermedin?

Sunu vereyim, kapagin krali olsun.
http://forum.paticik.com/read.php?11,8030773,8074351#msg-8074351

Ofise varinca da temizleyeyim konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Kitabı okumadım ki kitaptan spoiler vereyim?

orda kocaman spoiler tagi altında konuşmuşuz ayrıca.

Kendi kendine gelin güvey oluyorsun. Daha neyi editlediğinizi bilmiyorsunuz yahu.

Neyse ya, ikinci topiği neden kilitledin anlamadım ama?
spo fest yapmak istemeyenlerin tartışacağı bir yer olamayacak mı?
Bırakında bizde muhabbet edebilelim, naziliğin lüzumu yok
di said:

Suark said:

FYI
di said:

Suark said:

Sunu vereyim, kapagin krali olsun.
http://forum.paticik.com/read.php?11,8030773,8074351#msg-8074351

Ofise varinca da temizleyeyim konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler kullanirsaniz diziyi takip eden herkes, kitabi okumuslarla birlikte ayni konuda tartisabilecek. Bu guzel birsey, birbirinize dusmemenizi saglayacak birsey. Bunun nesine karsi cikiyorsun? Sol taraftaki ikona tiklamamak midir tum derdin nedir? Neden sadece kendi isine gelen ozgurlukte israr ediyosun ?

diye sorardim da baya anlamsiz senle tartismak.
Sosyal ağlarda paylaş

bu sezonun ilk dort bolumu biliyorsunuz ayni anda calindi dustu heryere.

full konusmalimiydik sizler-bizler daha izlemeden 4 bolum birden ?

cok basit bir sey isteniyor nesine bu kadar dert oluyor anlamak mumkun degil.

arti 50 kere falan moderatorler rica etti sizler yuzunden bizler istemeden modere edelim derken spoiler yiyoruz diye. bingildak alintilandigi icin spoiler yediginden bahsediyor falan.

hayir ilginc olan bu konu haricinde yok sunlarin %90 i.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Kitap konuya tasinmiyor. Soran biri olursa dizinin bolumunden sonra kitapta nasildi diye, anlatirken spoiler icine alip basligini duzgun atin ki insanlar gereksiz spoiler yemesin deniyor.

tamam işte
spoiler olması gerekn bir şey varsa kitapla ilgili şeyler
dizinin bölümü zaten açık

kitapla ilgili kısmı da edebiyat bölümünde çözdük

buradaki spoiler hassasiyetinin kitaptan spoilerlal gelip izlediğimiz bölümü mahvedenler için

ama uygulanması mantıklı olmayan bir yasağa dönüşüyor
körü körüne
Sosyal ağlarda paylaş

Kelimelerinsayısıçokolduğuiçinkitapokuyamaz lobisinin oyunları bunlar. Yoksa dizi topiğinde gayet nizami tartışıyorduk. Gözyaşlarımızla göletleri taşırıp şikayet tuşuna abanırsak ayakları ıslanan atminleri bezdirebilir miyiz diye bi deneme yaptılar ilki tuttu.

Ayrıca 10. bölümde stannise kayacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

ona bakarsan uyarlama dizide spoiler olması da çok saçma. Yüzüklerin Efendisi'nin filmini beklerken sauron'u nasıl durduracaklar falan diye kimse sormuyordu, bence gandalf saruman'ın ikiz kardeşi falan diye senaryo üretmiyordu. Ya da atıyorum Saruman'ın dönüşümünü iyi yapamamışlar kitapta şöyleydi falan dersen millet linçe başlamıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Katilmiyor olabilirsiniz, konuyu takip eden her 10 kisiden 9'u onceki sezonlari izlemis olabilir ama o kalan %10'lari da kirmamak adina fazladan 1 butona tiklamayi da cok gormeyin bi zahmet.

Mesela Suark su konuda yaptigi tatava icin harcadigi enerjiyi spoiler butonu icin ayirsaydi, bir omurluk spoiler butonu ihtiyaci karsilanmis olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...