Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kızları da askere alın!!!!

Angel_

Öne çıkan mesajlar

said:
Angel_, 05 June 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
eyvallah viktor çok yürekliymişsin ayakta alkışlıyorum seni...:

Espriyi anlamadım ama neyse :P bu arada cıddı konusurssak ben fıkrımı oncekı sayfalarda belirttim eger kızlar ılla gırıcez dıyorlarsa Harp Okulları herkese acık hatta komando egıtımı zorunlu olarak verılıyor yanı bır erın aldıgı egıtım ve onun milyarlarca katını ve gorevını zaten Harp Okullarında yaptırıyolar[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

abd ve rusyada nukleer baslıklı fuze sayısı her birinde 3000 den fazla
hatta geçen yıl anlaşma yaptılar sayısını azaltmak için
çoook fazla yapmışlar vaktinde[hline]I'm going to paint a picture.A picture with a twist.I'll paint it with a razorblade.I'll paint it on my wrist.And if I paint my picture right.A fountain will appear,.And through this little fountain.All my troubles disappear.
Sosyal ağlarda paylaş

espirinin bi lüksü yoktu gerçi ama ii bişe:P
ciddiyet istemioz zaten abi bunun mantığı olamaz zaten ki sağol şahsen çeşitli okul ve kuruluşlarda bayanlarında bu konumda olabildiklerini:
biz daha geyik hayal tarafından bakabiliriz bence..
şahsen ben bayan olarak düşünüyorum da hoş olurdu yanims...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw zaten savas cıkarsa kadınlarda gonullu olarak gırebılıyor ve Harp Okulları mevcut daha uzatmaya ne gerek var konuyu bence eger Kızlarda 18 ay hapıs ıstıyorlarsa hallerıne sukretsınler dısardan eglencelı gelebılır ama askerlık cok meşakkatlı meslektır dıyelım kadınları aldılar kı alırlarsa daha ıyı olur cunkı cepheye yollıycak asker sayısı artar ve bayanları orduevlerınde yemek hızmetlerınde felan kullanırlar bende orduevındekı hızmetlılerın erkek agırlıklı olmasından sıkayetcıyım bır havuza rahat rahat gıremıyoruz 5 erkek cankurtaran turluyor havuzu ama kadın turlasa goz zevkıne hıtap ederdı en azından her suya atlayısımda odunun tekı bana gelıp hedo hode demezdı
havuz dedımde Orduevı havuzlarında sacma bır suru kural var bırını ornek verıyım
Cocuk havuzuna 11 yasından buyuklerın normal havuza 14 yasından kucuklerın gırmesı yasak yanı bu yas gurubu arasında kalanlar havuza gıremıyor cok sacma
Zaten babamın bır lafı vardı
"Askerıyenın basladıgı yerde mantık bıter"
kendısı de asker olmasına ragmen bunu soylerdı[hline]Just as somethings can be right and useless
Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild Lead HC
armedendewild.frp-tr.net
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu kızların erkeklerin yaptığı işleri yapıcaz takıntısı bir tuhaf önce futbol ıyyy iğrenç kıro falan derler sonra bir bakmışsın bayan futbol takımı kurmuşlar ilğinç yani bu askerlik olyına gelince olun olun bakalım kahraman Türk anası dieye gaza falan geliyorsunuz ama görürsünüz karaman anayı babayı oraya gidince.Babamın bana anlattıkları falan yani insan muamelesi görmüyorsun orada ben kendi gözümle gördüm be arkadaşın babası astsubaydı onula beraber orduevine gitim oturduk konuşuyoruz falan ordan komutanın biri geldi askere birşeyler söyle sonra ikitane çaktı adam bayıldı bir şeyde yapamıyor komutan yani adamı revire kaldırmışlar sonra çok uyuz bir şey yani.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 June 2003 10:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Dışardan o kolay kiii.. Ohooo.. Atıp tutmak basit.
Yok efendim, askerlik yaparlarmışmış ta, onlara hiç koymazmış bize nasıl koyuyomus.. Bu tür mevzulara dalıp çok biliyomuş gibi konuşan kızlara, şöyle en uçabileninden bi kafa lazım..

Lam askere gidecek olmanın verdiği stres yeter lam, bırak askerliği tmamlamayı..

Zaten anca, koğuşu temizlerler, yemek yaparlar, bir de mecburi hizmetlerini yaparlar. Başka ne yapmak düşer ki onlara askeriyede..?
Sosyal ağlarda paylaş

aman be ne kadar ciddiye aldınız ya alalaa...
geyik yapalım dedik şurda ..
siz böle herşeyi ciddiye almaya devam ettiğiniz sürece askerliği bırak herşey koyar size...........
kafa atmak isteyen şahıs yeri geldi mi o kafa atmak istediğin kızlar için deli oluyosun ama bigün biri atar sana bi kafa haberin olmaz........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
stigmata, 06 June 2003 11:47 tarihinde demiş ki:
Bu tür mevzulara dalıp çok biliyomuş gibi konuşan kızlara, şöyle en uçabileninden bi kafa lazım..
Zaten anca, koğuşu temizlerler, yemek yaparlar, bir de mecburi hizmetlerini yaparlar. Başka ne yapmak düşer ki onlara askeriyede..?

Dişi bir anneden doğan bir insan evladının
söylememesi (kusmaması) gereken şeyler
gibi geliyor bana ?[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

Kızlar askere gitse komik olur yahu...Ama o zaman çok sorun çıkar askeriyede, sonuçta orası disiplinin had safhada olduğu bi yer ve gönül ferman dinlemez.Ceza pahasına aşklarını yaşayacak çiftler yüzünden birçok problem çıkar gibi geliyo bana.
Ayrıca o kafa atmak lazım falan diyen arkadaşa da helal olsun diyorum, seviyesini belli etmiş.[hline]What the hell are you looking down here for?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 06 June 2003 14:19 tarihinde demiş ki:
Kadınların askerliğinde problemler olur. Hamilelik, adet dönemleri bunların en başında aklıma gelenler.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

oeh be abi
sanki turk silahlı kuvvetleri gelip
"askere hatun alıcaz , alalımmı fikriniz nedir ? "
gibi bi soru sormuşta ona veriyosun cevabı :)
hem hamileleri almayı verirler olur biter[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Geri kafalı? Pardon ama benim öne sürdüğüm tezde sorun yaratacak olay erkek-kadın ilişkileri ve bu iişkiler günümüzde hala yoğun bir şekilde devam etmekte.Geçen aylardan birinde amerikan ordusundan yüksek rütbeli bir asker,gemisindeki(boru değil uçak gemisi) bir bayan askerle ilişkiye girdiğinden dolayı açığa alındı.(Yalan değil haberlere falan çıktı) Bence bu olayların Türkiye'de de olmaması için hiç bir neden yok.
Bunun yanında "gerikafalı" sözcüğünü kadınların askere alınmamasını savunduğumu düşünerek de sarfetmiş olabilirsin ki bu da yanlış.Kadınlar askere alınabilir.Ben sadece bunun ilginç olacağını söyledim.
(Höh be bunu ben mi yazdım? ÖSS stresinden olsa gerek)[hline]What the hell are you looking down here for?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 06 June 2003 14:31 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 06 June 2003 14:19 tarihinde demiş ki:
Kadınların askerliğinde problemler olur. Hamilelik, adet dönemleri bunların en başında aklıma gelenler.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

oeh be abi
sanki turk silahlı kuvvetleri gelip
"askere hatun alıcaz , alalımmı fikriniz nedir ? "
gibi bi soru sormuşta ona veriyosun cevabı :)
hem hamileleri almayı verirler olur biter[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:

saol be düşüncelerime tercüman oldun ben 2 gündür anlatamıyom ki.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 06 June 2003 14:38 tarihinde demiş ki:
Geri kafalı? Pardon ama benim öne sürdüğüm tezde sorun yaratacak olay erkek-kadın ilişkileri ve bu iişkiler günümüzde hala yoğun bir şekilde devam etmekte.Geçen aylardan birinde amerikan ordusundan yüksek rütbeli bir asker,gemisindeki(boru değil uçak gemisi) bir bayan askerle ilişkiye girdiğinden dolayı açığa alındı.(Yalan değil haberlere falan çıktı) Bence bu olayların Türkiye'de de olmaması için hiç bir neden yok.
Bunun yanında "gerikafalı" sözcüğünü kadınların askere alınmamasını savunduğumu düşünerek de sarfetmiş olabilirsin ki bu da yanlış.Kadınlar askere alınabilir.Ben sadece bunun ilginç olacağını söyledim.
(Höh be bunu ben mi yazdım? ÖSS stresinden olsa gerek)[hline]What the hell are you looking down here for?

kardeşim sen normal hayatta her gördüğün karıya asılıyonmu askerde daha ciddi olman lazım bu konularda bence hiç bi sorun çıkmaz hele de bizde bu kafa varken kadınların askerde erkeklerle arasında sorun çıkmaz bence[hline] wrak wrakkk
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 06 June 2003 14:35 tarihinde demiş ki:
Haaa haklısın hamilelilk sonradan olamıyor dimi? :)
18 ay askerlik sürüyor bu kadın evine gidicek bayramında hafta sonu falan EEEEEEEE hamile kalırsa ne olacak?[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

bkz: aile planlaması
hatta ast söylemiş yukarda
açığa alınabilir öyle bi edepsizlik :P yapannar[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Askerdeki her erkek o kadar ciddiyse,disiplinde o kadar sıkıysa neden o kadar kaçan oluyor?
(Tasvip etmesem de) 18 ay bir erkek için cinsel ihtiyaçlarını karşılamadan geçirilecek çok uzun bir süre.Bence belli bir noktadan sonra penisine yenilecek bir çok erkek çıkacağını düşünüyorum.[hline]What the hell are you looking down here for?
Sosyal ağlarda paylaş

Benim söylemek istediğim de bu,senin söylediğin gibi kişiler olabildiği gibi,bunu tam tersi kişiler de olabilir.Adam çarşı iznini yeni kullanmıştır,azar,gider (afedersin) tuttuğunu .....
P.S. :Ben kermit'in mesajını kastetmiştim[hline]What the hell are you looking down here for?

[Bu mesaj Asteroth tarafından 06 June 2003 14:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...