Jump to content
totemic

Traş Makinesi Tavsiye Vol. 656441+6

Öne çıkan mesajlar

§ 31 May 2021, 05:58

Aleve ne gerek var.Ben brazilian wax yapiyorum tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 May 2021, 07:04

ben de oneblade almak istiyorum da yedek bıçak olayı yüzünden tıraş olayı maliyetli hale geliyormuş. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 31 May 2021, 08:31

Yahu ben makineyi Ağustos başında aldım, hala bıçak değiştirmedim. O kadar kolay gitmiyor. 3-4 günde bir kullanıyorum ama, her gün değil. Sabah aynada uzmış, keseyim bir kafasında daha çok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 01 Haz 2021, 05:52

Oneblade ile bıçak değiştirme derdi istemiyorsaniz braun series 7 alin, 5 yildir kullaniyorum neredeyse her sabah, basligi hala cok iyi durumda. Yeni versiyonu falan da cikmis ama makine ölene kadar kullanırım ben. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 03 Haz 2021, 06:54

Braun series 7 yi bende ilk çıktığından beri kullanıyorum. Öncesi 5 serisi vardı , onun kafa kısmını bir kaç kere değiştirmek zorunda kalmıştım metal ağ kısmı delinmişti ama başka bir sorunu olmadı makinanın en son yüksekten düşüp sakal kısaltma aparatı ve kesici kafanın değişmesi gerektiğinden makinayı değiştirmiştim. Braun bu konuda parasını hak ediyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 10 Haz 2021, 19:58

ya hangi seriye baksam şikayet var 5-6-7-9 gerçekten karman çorman traş makineleri, kendi içlerinde bile bir sürü modeli var. 7 serisinin şekil alan başlıklısı çıkmış en son ama malzeme kalitesi tırt diyorlar ki öyle gözüküyor fotolarda bile. 9 serisi desem çok abartı o kadarlık bir ihtiyacım yok sanırım, 6 serisi ile hoşlaştım biraz. yoksa şu yeni 7'lerden temizlemeli docku falan olanı alıp geçsem mi? 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Haz 2021, 09:18

Herkesin sakal tipi farklı sonuçta. Farklılık sonuçları etkiliyordur herhalde.

Benim tip otomatik temizleme olmayan , ek olarak yağlamak gerekiyormuş , ben yağmadım daha makinayı hiç , aslımda yağlamak gerekebilir. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 11 Haz 2021, 15:14

ben moseri hiç yağlamadım. 5 yıl sonra bozuldu et çekiyor

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...