Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Traş Makinesi Tavsiye Vol. 656441+6

totemic

Öne çıkan mesajlar

abi dairesel tras edenler yuvarlak kesicili olanlar daha cok tahris diyor diye okudum baska yerlerde o yuzden duz kafali aldim..

bundan

3 kesicisi var..ben sadece kuru istedigim icin bunu aldim..

islak kuru dersen..

aynisinin islak kurusu gibi

ha ama his yuvarlak kesicili kullanmadim hep duz bicakli tercih ettim..bence dene 2 sini de bir sekilde..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Su var bende, 6. model: http://www.braun.com/tr/male-grooming/cruzer-shavers-and-trimmers/cruzer-body.html

Isini goruyor sorun cikarmadan ama diger modeller gore iyi mi kotu mu desem bilemedim. Baska marka ya da model kullanmadim. Duzgun calisiyor ama.
Sosyal ağlarda paylaş

Braun Series 7 790cc-4 aldim jiletten daha iyi sinek kaydi yapiyor ve jilet gibi kizartma, tahris falan hic bir sey yok, mis gibi alet valla cok memnunun kendi kendini de temizliyor biraz kazik ama sasfd

*temizleyici solisyon da 30 TL civari ama 1 ay dayaniyor, zaten alet su ile temizlenebildiginden cok solisyon harcanmiyor temizlememk icin.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Su var bende, 6. model: http://www.braun.com/tr/male-grooming/cruzer-shavers-and-trimmers/cruzer-body.html

Isini goruyor sorun cikarmadan ama diger modeller gore iyi mi kotu mu desem bilemedim. Baska marka ya da model kullanmadim. Duzgun calisiyor ama.

bunu incelemistim de bu pek makine gibi degil sanki bildigin mach 3 jilete titresme koymuslar gibi degil mi? Cok kolay eskir o bicaklar sonra bi de kartus parasi vercen. Normal jiletten bi farki kalmiyo o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

cambazct said:

Braun Series 7 790cc-4 aldim jiletten daha iyi sinek kaydi yapiyor ve jilet gibi kizartma, tahris falan hic bir sey yok, mis gibi alet valla cok memnunun kendi kendini de temizliyor biraz kazik ama sasfd

*temizleyici solisyon da 30 TL civari ama 1 ay dayaniyor, zaten alet su ile temizlenebildiginden cok solisyon harcanmiyor temizlememk icin.

fazlası hikaye,
ilk önce jilet kullanmayı öğrenelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bende de var Braun Series 7 790cc-4 uzun yıllardır kullanıyorum , ilk çıktığında almıştım.
Sinek kaydı traş gibi traşı var sıkıntı çekmezsiniz. Yalnız temizleme solüsyonu kullanımı olmazsa olmaz , kullanılmaz ise bıçaklar ve elek iyi temizlenmediği için traş kalitesi düşer.Makinaya solüsyon yerine başka bir şeyde kullanmayın alırsanız. ( İnternette alkol , kolonya falan yazar ) 3 yılı geçtikten sonra sadece elek kısmını yeniledim onun dışında hala şarjsız uzun süre gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...