Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gundam?!

Ringwraith55

Öne çıkan mesajlar

hocam hemmen irtibata geçelim özelden..
mail adresim [email protected] :)[signature][hline]1000 küsür cd den ve anime dvdlerinden oluşan listemi görmek için mail atın:)
[email protected]
www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com
www.daredevil.efsanesi.com
türkçe anime altyazıları için
http://animetr.port5.com/altyazilar.html
uğrayın sizide türkçe altyazı yazmaya davet ediyoruz..
Sosyal ağlarda paylaş

elimdeki gundam lar

bunlar divx değildir:)1. bölge dvd lerden öptüm:)
gundam wing ilk 2 dvd (1-10bölüm)
gundam wing movie ................1dvd

bunlar divx ve asf..
*gundam x (1..24) 3 cd(21.bölümeksik)
*/*Gundam z 1985 yapımı 1-16 bölüm asf..............1cd
***Gundam zz 1986 yapımı (1-5).......................2cd
***Gundam wing(1-16).................................2cd
***Gundam seed(1-50)2002yapımı.......................19cd hqdivx
Gundam wing movie ..................................1cd

isteyen özelden irtibata geçebilir benimle:)[signature][hline]1000 küsür cd den ve anime dvdlerinden oluşan listemi görmek için mail atın:)
[email protected]
www.kitap.perisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ya arkadaşlar kimsede yokmu gundam serileri :)
internetten indirmek çok zor:)az bulundukları için,

bende müthiş dvdler var en son robotech dvdlerini elime geçirdim.takas felan yapalım:)
sesimi duyan yokmu?[signature][hline]1000 küsür cd den ve anime dvdlerinden oluşan listemi görmek için mail atın:)
[email protected]
www.kitap.perisi.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
said:
Ringwraith55, 12 Eylül 2003 12:10 tarihinde demiş ki:
Saol yanıtın için;
1-netten indirebilecegim bir yer var mı acaba?
2-Toho Fuhai ("Master Asia") diye bir amca gordum onun robotcugu cok guzeldi acaba onun hangi seride oldugunu biliyormusun ? :)

1- netten değil bittorrent'den indirirsen daha rahat edersin.Animesuki'deki torrent'lerde Gundam X , ZZ Gundam , V Gundam ve Gundam SEED Destiny'nin bölümlerini bulabilirsin.Konularını ben yazıyorum merak etme.

2- Toho Fuhai "Future Century" evreninde yaşamaktadır (MobileFighter G Gundam) Neo Hong Kong adına savaşmaktadır ve bir dövüş okulu vardır.Yaşayan en büyük MF ustası olarak bilinir.Damon Kasshu (Farklı çevirilerde Damon Kassamo olarak da geçer) 'yu eğiten kişi de odur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zed, 12 Eylül 2003 12:05 tarihinde demiş ki:
daha önce robotech izlemişsindir mutlaka. işte bu gundam, robotech'in gerçeği. yani şöyle anlatayım, bu çekik gözlü limon suratlı arkadaşlar gundam'ı yapmışlar, japonya da baya tutmuş. sonra amerikalı lavuklar gelmiş, demişler "bize bu diziyi satın pek beğendik". japonlar ok diyince "ama siz çok geyik yapmışsınız bizim memlekettekiler anlamaz bunları, şu konuşmaları çıkarın biraz daha savaş ekleyin, ismide ilk duyulduğunda kavranacak bişey yapın, alalım" demişler. ve böylece gundam robotech olmuş.

bildiğim kadarıyla gundam pek çok seri halinde ilerliyo. 75 yılından beri yapılıyo, ve şu ana kadar çekilen bölüm sayısı 800'lere yaklaşmış. hepsini izlemeye kalkarsan kafayı yersin, neyse ki ayrı ayrı seriler halinde yapmışlar.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]

bir kere sallama bir yazı bu çünkü RoboTech ile Gundam konsepti arasında hiçbir alaka yok.Macross'larda eski ve unutulmuş bir proto uygarlığın dünyaya dönüşü iler başlayan bir savaş var , Gundam'larda ise hiçbir şekilde uzaylı ırklar yada proto kültür teknolojileri yoktur.ilk SDF Macross ile 1979'daki ilk MS Gundam'ın Mecha tasarımcılarının aynı olduğu doğrudur ama bu aynı seri oldukarı yada birbirlerinden konu anlamında esinlkendiklerini göstermez.

Gundam adına ne merak ederseniz sorabilirsiniz bana.
Sosyal ağlarda paylaş

bu gundam olayına girmeye cidden korkuyorum, kara delik gibi bişi.. naruto'yu indirmeye zor ikna ettim kendimi, 800 bölüm ne ya.. bir de indirmeye başlarım, sarmaz ama yediremem hepsini indiririm, zira post-modern sorgulayıcı kültür anlayışı insanın kendi zevkinden bile şüphe etmesini öngörüyor.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

naruto ile gundam arasinda dağlar kadar fark var...

bilmeyenler için tekrar anlatiyim , naruto ayni veledin başindan geçen olaylarin zilyon küsür bölüm hale gemiş halidir ..

gundam ise bir evren , o evrende bi ton farkli zamanda farkli olay olmakta ....

FRP den anlayanlar için söyle anlatiyim
Naruto , drizzt d'urden ise GUNDAM , forgotten realms ...[signature][hline]isimler değişsede , kahpeliktir baki kalan ...Animelist.xls
Sosyal ağlarda paylaş

kastettiğim "hah ben gundam'ı izledim" denebilmesi için 800 bölüm izlemenin pek çekici gelmemesi.. :-)

farkındayım bunlar ayrı ayrı seriler ama birini izlesen hadi öbürünü, şunu da bunu da derken insan kafayı sıyırır t1 yoksa.. :-p

ha bu arada, zaten zor ikna ettim kendimi naruto'yu indirmek için, soğutma beni şimdi.. ;) (naruto tartışması başlatmayın zira daha bir bölüm bile izlemedim :-o )[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

En alakasız topic'de bile Naruto heyiği de ne oluyo bu arada?

Neyse , Gundam konusunda çok yararlı bir adres , www.mahq.net : Tüm Gundam serilerindeki ve yan öykülerindeki tüm MS'ler ve içerdikleri diğer ekipmanlar hakkında bilgi bulabilirsiniz.

[Bu mesaj Akuma_Blade tarafından 24 Ocak 2005 11:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...