Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 15

Seru

Öne çıkan mesajlar

Bastion tayfasına can feda ,Transistor' ün gameplay ine baktım. Zaman bulursam kalkmadan bitiririm. PS de böyle oyunlara yetemiyorum, beynimin sol lobu klavye, sağ locu mouse istiyo illa ki. FPS konusunda ziyan adamım zate afdgsfsfs.

Eski indirimler gerçekten yok bu arada. Ama şu unutulmamalı. Dollares 2.70-280 arasında ike TL bazında alıyoruz. Gaben için baklavaya para kalmadı bende, hazır MOD konusunda da geri adım attı. Üstüne REFUND getirdi, gönderin artık şişkoya. Hep laf !
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ya akşama indirim bitmeden alayım.

@sabonis

outlast
valkyria
transistor
dont starve
wolfenstein
wasteland 2
borderlands 2
darkest dungeon
xcom
ori
talos
wolf among us
grim fandango remastered
shadow of mordor
tomb raider
bioshock serisi
alien isolation
banished
vanishing of ethan carter
sunless sea

çizili olanlar var. diğerlerinie bakıcam..
Sosyal ağlarda paylaş

Churel said:

7 lira 12 lira 20, 15 diye diye 400 küsür harcamısım. İyi mi ettim kötü mü bilmiyorum içimde inceden bi sızı var :)

aha aynı ben. gerçi benimki 270 lira civarında kaldı.. bi de bi sürüsünü "bakarım olmadı iade ederim" diye aldım.

mesela şimdi muhtemelen 20 lira ve üzeri olan birkaç taneye bakıp iade edicem. 10 liraya düşünce alırım ilerde ahsdufhasudhf. darkest dungeon, wolfenstein falan mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:

x com alayım diyorumda hangi bundle almak lazım. Bütün DLC leri olan mı yoksa The Bureau ile gelen mi? Güzel mi o oyun?

the bureau xcomdan bağımsız, mixed user review almış konsol portu gereksiz bişey, ve o packin içindeki xcom da baya eksik, onu alma

senin alacağın xcom complete edition, içinde customization dlcsi ve ekstra görev dlcsi var, ama asıl önemlisi enemy within expansion pack var, aynı fiyat zaten

totalbiscuit EW için son zamanlarda çıkmış en adamakıllı, en expansion adını hakeden expansion diyordu

40-50 tane extra harita scenerio, askerlerin genetiğiyle oynama, mech suit askerler, extra faction, extra second wave ayarları falan hepsi EWde

oyuna EW başlıyorsun zaten önce vanilla bitir şeklinde değil, klasik tarlaya bostana düşen ufoların yerine gökdelen tepesine düşen ufo, otobanın ortasına düşen ufo falan görünce tamam şimdi olmuş asıl diyorsun zaten :p

edit: yeni sayfa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...