Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 15

Seru

Öne çıkan mesajlar

Ya xcom'un sadece enemy within pack'i 15 TL, xcom base game, enemy within ve 2 dlc olan 12.5 tl

iyi alayım bari hem extra xcom EU gelir dedim de paketi almaya kalınca

said:
† Note: You already own the following items in "XCOM: Enemy Unknown Complete Pack". You will not receive extra copies of these items when you complete this purchase:

XCOM: Enemy Unknown

Böyle salakca iş mi olur ya? Parasını vermişim zaten şikayetiniz ne amk
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

Ya xcom'un sadece enemy within pack'i 15 TL, xcom base game, enemy within ve 2 dlc olan 12.5 tl

iyi alayım bari hem extra xcom EU gelir dedim de paketi almaya kalınca

said:
† Note: You already own the following items in "XCOM: Enemy Unknown Complete Pack". You will not receive extra copies of these items when you complete this purchase:

XCOM: Enemy Unknown

Böyle salakca iş mi olur ya? Parasını vermişim zaten şikayetiniz ne amk

uyarıyo insan gibi problem ne anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

tamam abi anladım onu zaten

sorun adamlara daha önce para vermeme rağmen, ve yine bir daha verecek iken bana ekstra kopya vermemeleri. saçma sapan bir muamele yani.

ekstra kopya vermeyeceksen sadece sattığın dlc'nin fiyatını 2 kurus daha ucuza bana kakakalamaya çalışmak yerine 7-8 tl ucuza sat da 2 paket arasında fark olsun.

Kaldıki sadece Enemy Within'de ekstra 2 pack de yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Seru said:

Tori said:

viscera galiba shadow warriordan geliyor(du) beleşe

yazdım yukarda değil, başka bir versiyonu. yanıltmayın pleb'leri.

bende var shadow warrior. upgrade alsam, viscera geliyo mu. upgrade 2.70 tl imiş.

sende shadow warrior yok steam'den görüyorum. ayrıca upgrade ile alakası yok normal oyunu alınca viscera shadow warior editon veriyor base game'i vermiyor. o yüzden oradan bak dedim beğenirsen alırsın vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...